Beykoz Çubuklu tıkanıklık açma tesisat firması olarak tıkanan lavaboları ve tuvaletleri açmak için kameralı tıkanıklık açma cihazları kullanmaktayız. Hasar ve kırılma oluşturmadan ve doğal olarak tadilatın önümüzde durmadığı daha modern teknikleri aktarmak istemekteyiz. Bu sayede bir lavabo açma uğraşında kesinlikle tespit edilen ne kadar iç bölgeyi istila eden maddeler ve belirtiler varsa hepsi tamamen o hazneden rahatlıkla yok edilecektir. Bunu birkaç farklı türde yapabiliyoruz ve anlatmaktan çekinmiyoruz. Sıkışan metalleri oradan robot açıcı ile ittirerek belki boruya zarar verebiliriz. Suyun ise tazyik gücü bazen yetersiz olabiliyor. Yalnız sırf metalleri eritmek için yani iki parçaya bölmek için sıcaklık gönderen yine aynı cihazdır. Tuvalet kağıdı veya normal atık olsun onlar için zaten uyguladığımız tekniği ilk başta yazdık. Kısacası eksiksiz tam bir bakım için bizleri arayınız.

Çubuklu Lavabo Açma

Çubuklu tıkanıklık açma ekibimizce bir diğer çalışma alanımız ise sert sabun gibi maddelerin özellikle evyenin hemen altına bu aparatın çıkartılması sonucunda dökülmesi ve o kısımlarda maalesef ilerde tıkanmalar oluşturması yatmaktadır. Bütün bir sabun değil de ufalanıp, etrafta biriken ve yok edilmesi sırasında çöpe atılması yerine lavaboya dökülmesi ve faydalı olabileceği gibi düşünceler sanıyoruz ki burada ana faktördeki hataları oluşturmaktadır. Biz ise bunun yapılmamasını tam olarak etraftaki küçük cisimleri üzerine çekerek yapışması ve topak haline gelmesi nedeniyle maalesef atık büyümesi ve tuvalete, lavaboya dökülen suların orada daha uzun süre kalması yani gidememesi gibi sıkıntıların oluşmasını tetikleyeceğini söyleyebiliriz. Fakat korkmanıza gerek yok gider içine bir tıkanıklık açıcı gönderebilir ve hemen o kısımların açılmasına katkıda bulunabiliriz.

Bykoz Çubuklu tıkanıklık açma tecrübeli ustalarımız ile kanal içlerindeki maddeleri hiç orada yer almamış gibi temizlemeyi vaat ediyor. Tıkanma açma ve bunu beton yüzeyi, boyası veya başka özelliklerini aksatmadan zarar vermeden uygulamanın yegane yönteminin kanal malzemesi ne olursa olsun onlara zarar veremeyecek cihazlar ile olduğunu düşünüyoruz.

beykoz çubuklu tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93