Maltepe Gülensu tıkanıklık açma servisi olarak tıkalı durumda olan lavabo, tuvalet, banyo ve küvet gibi yerlerin gider tıkanmalarını cihazla tıkanıklık açma hizmeti ile açmaktayız. Tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır sorusuna yönelik pimaş açma işleminde gider borusu ve devamındaki yerlere bakım yapılmaktadır. Tıpkı banyo, küvet, duşa kabin giderlerindeki tıkanmayı önleyici çözümler içinde kamera ile ilk bilgiler hızlıca alınır. Ardından yoğun saç ve kıl tabakaları ile sıkışan anyolar için su püskürtme çalışması ile o noktadaki hareketliliğin kanalizasyona yönlenecek şekilde yapılması sağlanır. Bu teknik lavabodaki giderin tekrar kırılmadan ve hasarsız açılması için uygulanabilirken, lavabo borusunda delinme ve su sızdırma kontrollerini de yaparak gerekirse bir değişim de söz konusu olabilir. Lavabonun arkasındaki duvarda ıslanma olması ve kötü kokuların lavabodan gelmesi durumlarında özellikle kameralı sistemlerin önemi yok sayılamaz ve bizler buradaki boruları da onarıcı işlemler yapabiliriz.

Gülensu Lavabo Açma

Gülensu tıkanıklık açma özel fiyatlar ile sizlere en cazip teklifleri sunmaktayız. Bodrum, zemin kat, bireysel ev, apartmanda herhangi bir katta farklı boru türlerine sahip sıhhi kanalların zarar görmesine izin vermeden çalışmalar yapmaktayız. Pimaş açıcı cihaz kullanıyoruz ve ismine robot cihaz denilmektedir. Kamera takip sistemi de kullanılmakta olup iyi bir temizlik için alakalı sorunları görmemiz her zaman iyidir. Bu nedenle sıhhi kanal, rögar içine yönlendirilecek kamera ile bilgileri alırız. Tıkalı olan kanalları buluruz ve robot cihazın direkt kıvrımlı yayın yalın olarak mı yoksa farklı aparatları takarak mı göndereceğimize karar veririz. Kaliteli bir işlemden sonra hemen tekrar aynı sorunlar görülmemesi gerekir. Eğer görülüyorsa seçtiğiniz firma yanlış demektir. Fiyatları da iyileştirerek sizlere özel teklifler yaptık ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Gülensu tıkanıklık açma borulara zarar vermeden dairenin sıhhi kanallarındaki tıkanmaların temizlenmesi, rögarda biriken lağım suları için kırmadan gider tıkanıklığı açma gibi çalışmalarda bizi arayabilirsiniz. Boru hatlarının içinden en net görüntülerin alınması ile çeşitli çökme, patlama, kırılma yapan lağım borularının bulunması ve buna yönelik önlemler ve düzeltici tedbirleri de bizlerle alabilirsiniz. Beklemeye gelmeyecek tıkanma durumlarının ilerdeki etkileri daha zorlu olabilir ve komple çözümler için bizi arayabilirsiniz.

maltepe gülensu tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93