Beykoz Dereseki tıkanıklık açma firması olarak içerisine yabancı maddeler atılan tuvalet ve lavabo kanallarını temizlemek için robotla tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Günümüz şartlarında boru içini görerek orada her ne kadar atık sistemi de olsa cihazlarla verimli olarak tıkanmaya sebep olan unsurları temizleyebiliyoruz. Bazen iki rögar arasına ait geçiş alanları sürekli yağlanacak duruma gelebilir ve illaki kırma seçeneklerini ilk baştan uygulamak son derece kötümser bir tablo olacaktır, biz de böyle yapmıyoruz. O kanalın içine girebilecek alanlar bellidir ve tıpkı tuvalet içinde aynı şekilde inceleyerek, görüntü alınması ile neyin tuvalet kanalını doldurduğunu görebiliyoruz. Karşımızda genelde atık birikmeleri olur ve onları ayrıştırmak için biraz su gücünden yararlanırız. Birkaç litre boyunca cihaz içinden, hortum misali olan cihaz yolu ile belirli alanlarda suyu basınç ayarlarını da yaparak püskürtmeye başlarız. Çok geçmeden tuvalet kanalı içi yıkama işlemi başarı ile bitirilecek ve genelde 15-30 dakika içinde hemen sonuçları alabiliriz.

Dereseki Tuvalet Açma

Dereseki tıkanıklık açma kırmadan kameralı kanalizasyon açma aracı olan servistir. Kanalizasyon açma hortumu yerine kanaldan bilgileri toplayacak, görüntü sağlayacak kamerayla tıkanıklığın sebebini kırmadan bulma, araştırma işlemleri yaparız. Bina, apartman, işyeri ve daha nice binalarda rögarda tıkanıklık açma, kanalizasyona atıkların geçememesi demektir. Bazı atıklar için geri çıkartılabilecek türde nesneleri robot aygıtın bazı işlevsel aparatları ile yerine getiririz. Bazı faktörlerde ise direkt açıcı yayı göndererek suyun bile kanalizasyona akamadığı katmanlardaki atıkların bütünlüğü ufalayacak, küçültecek türde bazı yay sistemleri göndeririz. Gider tıkanması açma klasik tekniklerle kıyaslayacak olursak yayın uzunluğu 10’larca metre uzayabilmekte ve cihazın atık parçalaması için kullandığı titreşim dalgaları ile rahatça kanalizasyonla buluşması sağlanır.

Beykoz Dereseki tıkanıklık açma tıkanan lavabo gider takımını açan firmadır. Lavabo gideri sökme yapmadan, titreşim dalgaları yayan cihaz ile atıklara çarparak yerinden atıkların sökülmesi sağlanır. Bazı firmalar biraz ötede bırakır ve orada yeniden tıkanma olmasını umarlar. Biz ise o atıkların kanalizasyona gittiğinden emin olmak için kameralı kontroller yapar, hatta bu görüntüleri sizlerle de paylaşabiliriz. Lavabolarda garantili gider açma işlemlerinde paranızın boşuna gitmemesini istiyorsanız bize ulaşınız.

beykoz dereseki tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93