Ataşehir Yenisahra tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla gider açma , lavabo açma ve tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yenisahra Tıkanma Açma

Ataşehir Yenisahra tıkanıklık açma fosseptik kuyusu temizliği işlemini makineli yapabilir. Fosseptik kuyusu taşması özellikle kanalizasyon ve logar ile arası bir hayli mesafeli yerlerde görülmektedir. Robot cihazımız ve kameralı ekipmanımız ile fosseptik kuyusundaki gideri temizleme ve ilgili tıkanmanın yönünün ilerletici olarak alınmasını, üstelik kırmadan dökmeden yapabilecek güçlü makinelerimiz vardır. Ataşehir Yenisahra tıkanıklık açma logarda sürekli tıkanma problemlerine yönelik etkili tıkanma açma adımları atabilir. Kağıt gibi erimekte zorlanılan maddeler lağım sistemlere atılması ile sıkışmalar ileri düzeye ulaşabilir. Logardaki tıkanmayı giderecek kalıcı çözüm için ilk aşamalı olarak kamera takıp sisteme bakmamız gerekir. Bodrum kattaki gider borularının kalıcı olarak temizlenmesi için kameralı sistem ile bakıldıktan sonra sizlere bilgi paylaşılır. Belki döşenmiş sistemlerin yetersiz kaldığı, daha rahat sistemin çalışması için yapılması gereken düzeltmeler gibi adımları belirtebiliriz. Logardaki atıkları ilerletme adımına yönelik ise helezon yay takılan robot cihazın sistemin derinliklerine doğru gönderilmesi ve cihaz ile titreşim verilmesi çalışmaları esas alınmaktadır ve herhangi bir riskli, kırıcı, tadilat oluşturucu yönü yoktur.

Ataşehir Yenisahra tıkanıklık açma sürekli tuvalet borusunun tıkanması ve tuvaletteki suyun geri tepmesi için gider açma işlemlerini de keza helezon yay ile yapmaktadır. Üst düzey bir temizlik cihazı olmakla birlikte pimaş ve benzeri atık sistemlerindeki plastik yapıya zararı olmaması en güzel taraflarından bir tanesidir. Tek bir telefon araması ile bulunduğunuz mahallede bizden hizmet alabilirsiniz.

Ataşehir Yenisahra Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93