Baklacı tıkanıklık açma firması olarak gider içlerinde birikmiş durumda olan yabancı atıkları kırmadan tıkanıklık açma servisi vererek temizliyoruz. Kameralı tıkanıklık açma tıkalı tuvalet açıcı robot olan servisiz. Tıkalı tuvaletlerde hiçbir kırma dökme yapmadan tuvaletleri açmaktayız. Tuvaletlere fazlasıyla atılan tuvalet kağıtları tuvaletleri istediğiniz dışında fazlasıyla tıkar. Kanalda biriken atıklar sertleşir ve sıkışır. Bazen bu sıkışmalar borunun fazlasıyla dolmasına ve su kaçağı olmasına sebep olur. Tıkanıklık durumunda daha fazla ilerlemeden direkt uzman bir tesisatçıdan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Baklacı Tuvalet Açma

Beykoz Baklacı tıkanıklık açma tıkalı mutfak borusu açma makinesi kullanmaktayız. Tıkalı pimaş borular, tuvalet açılır? Hijyenik ve sağlık için daha daha fazla tuvalet kağıdı, ıslak mendili gidere attığınız oluyor mu? Genelde birkaç kat halinde kullanılır ve suda çabuk erimezse yapışır kalır. O alana atıklar birikir ve kanal içi daralma olur. Tıkanan boruları kırmadan açmak için kesin çözüm işe yarar öneriler arıyorsanız özel tadilat yapmadan kanal içini temizleyen robotumuz ile temizleme yapmamız gerekmektedir. Tıkalı pimaş boru açma cihazlar kullanırız. Tıkanan kanal borusu nasıl açılır? Küvet gider suyu geri geliyor, arızası ilse kanaldaki tüm nesneler ve anormalliklerin görülmesi için kamera takarız. Kamera tıpkı açıcı cihaz teli gibi küçük çapa sahiptir. Bilgileri alır ve o uzaklığa aynı gider içi kullanarak kanal içine yay takarız. Eskiden kalma olsa da halen bazı firmalar ucuz teli takıp koluyla soba borusu temizler gibi pimaş açma çalışmalarını yapmaktadır. Bu büyük bir risktir ve bunun yerine kanala takılacak özel tel robot cihazın aparatı olup titreşimi de cihazın vermesi ile temizlemekteyiz. Özel titreşimler ile kanal içine tamamen dokunulur, en maksimum düzeyde kanaldaki nesneler ilerletilir. Yarım bırakılmaz, bir metre sonunda atıkların durmasına izin verilmez ve kanalizasyona ulaşılması sağlanır.

Baklacı tıkanıklık açma banyo giderini robotla temizleyen firmayız. İstanbul Anadolu, Avrupa yakasında gider borusu açma hizmetleri garantili sizlere sunmaktayız. Her zaman sorunlardan dolayı olmaz. hiçbir atık madde olmadığı halde gider kanalı içinde daralma, çökme nedeniyle de olabilir. Kameralar ile bulunan bu ayrıntılar ise işçilik masraflarının klasik yöntemlere göre fazla olmadığı şekilde yapılarak onarılabilir.

baklacı tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93