Başakşehir tesisatçı servismizde cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , kanal açma , petek temizleme gibi profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Pro tesisatçı Başakşehir bölgesinde servis ağı oluşturmuştur yapılan işler 1 yıl garantilidir.

Başakşehir tesisatçı kuruluşumuz ile sıkça rastlanan sorunlara karşı onarım, bakım hizmetleri vermekteyiz. Lavabo musluğunun açılmasından sonra mermer kısımlardan başlayan sızıntılarda küçük olsa bile sizi rahatsız edebilir. Su kaçağı tespiti bu aşamada bataryada veya onu besleyen borulardan sızan sudan meydana gelmektedir. Mermer kısımlarından başlayarak ıslatılan bu sorun öncelikli sızan kısmın bulunarak düzeltilmesi ardından mermer üzerine bir miktar macun ile kapatarak tam olarak çözüm getirmemiz ile son bulabilir.

Tıkanıklara Müdahale

Başakşehir tesisatçı çalışanlarımız sadece atık madde değil çeşitli katı cisimler, metal, plastik maddelerin bile sıkıntı yaptığı hatları olduğu gibi açabilir. Başakşehir tıkanıklık açma vazifesinde klozet açıcı toz veya tablet maddelerin satın alarak bunları uygulayınca hemen sorun ortadan kalktığı oluyor mu? Bu çözeltilerde bizim cihazımızdaki gibi atık içine girerek döner mekanizma ile tam olarak temizlik aşaması yoktur. Bu nedenle kullan ve temizle şeklindeki bu tür ürünler ile tam olarak istediğiniz sonuçları alamamanız son derece normaldir. Bizim amacımız canlı bir şekilde arzu ederseniz kameradan görüntü alırken bizleri takip ederseniz o andaki yaptığımız çalışmaları da sizlere göstermektir. Şeffaf bir şekilde atık temizliği alanında müşterilerimizin meraklarını giderirken aynı zamanda klozetleri tam olarak temizlemeye devam ediyoruz.

Başakşehir tesisatçı ustalarımız petek temizliği için tüm bağlantıları geçmişte olduğu gibi günümüzde de yerine getiriyor. Burada etrafa sızabilecek su olmaması ve kirli suyun çıkarken, temiz suyun devamlı kirli kısımları borularla klozete taşıdığının altını çizmek istiyoruz. Bize gerekli olan birkaç saat çalışma süresi ve etkisini hemen göreceksiniz.

başakşehir tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93