Beşyol tıkanıklık açma firması olarak lavabo ve tuvalet borularında sıkışmış durumda olan atıkları robotla tıkanıklık açma servisi vererek temizlemekteyiz. Tesisatçı yetkililerimiz atık temizliği aşamasında profesyonel cihazlar kullanarak en etkili yıkama işlemlerini gerçekleştirir. Kireçlenmede birer tıkanma sonucudur. Borularınızın iç çapı ne olursa olsun çeşitli kirlilik ve bazı su sızıntılarının nedeni ile boru içine dolan kum taneleri bile olsa zamanla bir hayli tıkanmasına neden olabilir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinize ait gider ve temiz su sistemlerinizin içi çürüyebilir, kireç birikintisi artabilir ve kireç sökücü kullanılırsa boruyu delme ihtimali vardır. En garantili yol boru değişimidir.

Beşyol Tuvalet Açma

Küçükçekmece Beşyol tıkanıklık açma termal kamera ile boru yerlerini buluyoruz fakat eğer zeminden veya duvardan geçiyorsa boru içindeki maddeleri de görebiliriz. Suyun hızlıca aktığı ve yavaşladığı bölgelerde buna sebep olan maddeler vardır ve bunları net şekilde bulmak için aslında robot mekanizma çok işlevseldir fakat işi biraz daha garantiye almak için ve sızdırma gibi olasılıklara karşı durmak için termal kamerada kullanabiliyoruz. Pet teneke diyelim, çok net boru içerisinde durur ve biz kırmadan cihaz ile onu görebiliriz. Bu tür tıkanma hareketleri boru içerisinde gözlerseniz geç kalmadan bizi arayınız. Giderlerden kötü kokular geliyorsa ya da su geri tepme yapıyorsa tıkanıklık meydana gelmiş demektir, asidik kimyasal kullanıp borunuza zarar vermeyin.

Beşyol tıkanıklık açma hepsi bir arada çalışma sistemimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Nerede akışı duran, içinden yoğun koku gelen, hatta giderlerin etrafından, batarya kenar ve altlarında damlamalar oluşan sorunlar varsa bizleri mutlaka haberdar etmeli ve sorunu anlatmalısınız. Ekonomik bir şekilde onları fazla bir ücret almadan çözebilecek ender firmalardan bir tanesiyiz.

beşyol tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93