Cerrahpaşa tıkanıklık açma firması olarak tıkalı olan tuvalet , lavabo ve pimaşınızı son teknoloji cihazlar ile açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Cerrahpaşa Cihazla Tıkanma Açma

Cerrahpaşa tıkanıklık açma ile bahçe giderinden koku gelmesi, lavabo suyu taşkını problemi, banyo süzgecinden suyun geri gelmesi ve lavabo açma gibi konularda ortak problem olan kanallardaki kirliliğin giderilmesinde basınçlı su motoru cihazlarını kullanıyoruz. Öyle ki süzgeç, mazgal, gider kapağı kaldırılarak içerisine su geçen bir kablo gönderilir ve ilerleyecek düzeyde mekanizma çalıştırılır, kontroller görüntü alınarak teyit edilir. Cerrahpaşa tıkanıklık açma ile dengeli bir pimaş yıkama işlemi yani kırılmalara maruz kalmadan özel elektronik cihazlar ile desteğe ne dersiniz? Kanallardaki sıkışmış atıkların temizlenmesi ve kırılmaları konusunda en az hasar vererek parça değişimi yapabilecek teknik servis çalışmasını ister misiniz? Atık kanallarında sıkışan nesneler nasıl çıkartılır? Çocuk bezi ve yoğun kıpırdamayacak durumda bazı ıslak mendil veya farklı örneklerde buna verilebilir. Biz bazı eriticiler ile yumuşama sürecine geçmesini sağlayabiliriz. Yalnız bazıları adeta milim ilerlemez ve robot cihazımızda yer alan bir yakalama başlığı kullanılması ile geri çekme ve hiçbir kusur olmadan yani tadilat seçeneği yer almadan o hatlardan kurtarılmasını sağlayabiliriz.

Cerrahpaşa tıkanıklık açma ile atık borusu dirseği, birleşim yeri, tek ve çift çatal ağızlarında içerisine evsel atıkların, pamuk, peçete, tuvalet kağıdı, ıslak mendil veya farklı toz ürünlerinden arta kalan nesnelerin oluşturduğu problemler incelenmektedir. Dönerek gider tıkanıklığı açma alanında silindirli yapıyı bozmayacak mekanizmalar ile en iyi standartları sizlere sunmaktayız.

Cerrahpaşa Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93