Cihangir tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği servisi alabilirsiniz. Pro tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak aynı gün servis verilir.

Su sızıntıları ve tıkanıklık problemleri

Cihangir tesisatçı ustalarımızın deneyimleri ile sürekli damla damla şeklinde veya gür olarak yoğun ses çıkartarak ve ev yaşantınızı da olumsuz etkileyecek şekilde oluşan boru sızıntıları veya parçalanması vakalarına karşı sizlere desteğimiz devam ediyor. Bu tip sorunlarda anahtar problem konusu olan boruyu bulmak gerçekten ithal ve orijinal cihazları kullanan firmamız ile genelde 30 dakika tamamlanmakta ve sorunun çözümü kısmına geçilmektedir.

Cihangir tesisatçı olarak akışı pek durmayan açma kapama sistemlerine ilişkin desteğimiz devam ediyor ve biz bu tip sorunlarda kendi başınıza çözüm arayışı içinde olmamanızı öneriyoruz. Çünkü internette bulduğunuz veriler ile sizin kullandığınız batarya markası üzerinde tam olarak uyuşmalar, örtüşmeler olmayabilir. Orada anlatılan farklı bir problemin çözümü iken siz batarya içinde farklı şekillerde çözüm arıyor olabilirsiniz. Ayrıca parçaların da tam olarak aynı sıralama ile takılması gerektiğini unutmamalısınız. Burada ufak bir sapma veya parçaların tam yerine oturmaması sorunu belki basınçtan dolayı bazı parçaların tamamen bozulmasına, yıpranmasına neden olabilir. Akış sürecini durdurmak için öncelikle vana kısmına bir personelimiz yer alır ve açma kapama yaparak ses detektör çalışması içerisinde olan diğer personelimizin işini kolaylaştırır. Borudan sızan sular her zaman ses çıkartacaktır ve bunu incelemek bizim görevimizdir. Bulma süresi kısa sürecek ve hızlı şekilde kırılması gereken hatları bulabileceğiz. Cihangir su tesisat olarak bataryalardaki iç kirliliğin giderilmesi, arızalı kısmın bulunarak yeni yedek parça ile tam olarak değişimi gibi küçük işlemlerde de bizleri arayabilirsiniz.

cihangir tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93