Cihannuma tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği servislerinde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Pro tesisatçı olarak Beşiktaş bölgesinde hizmetlerimizi 4 araçla sürdürmekteyiz.

Cihannuma su tesisatçı ile yapılacak petek temizliği sadece bu ısıtma sistemleri ile ilgili değildir. Radyatörleri merkezi ısıtma veya kombi ısıtır. Doğal gaz veya elektrikli kombi ile işlem yapılıyorsa daha az fatura geleceğini söyleyebiliriz. Çünkü ısı artışı olacağı için siz ayar bölümünden tasarruf etmek isteyeceksiniz. Merkezi ısıtma sistemi için ise alınabilecek daha fazla ısı değeri olarak konuya bakabilirsiniz. Sonuçta çetin geçen Sonbahar ve Kış ayları gelmeden şimdi bakım yaptırarak hazırlıklı olarak soğuk aylara geçiş yapabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Cihannuma tesisatçı olarak atık maddenin nereden geldiği konusunda bizlere bazı sualler gelmektedir ve cevaplama gereği hissediyoruz. Tıkanıklık açma ekiplerimiz rastgele olarak atıkları olduğu gibi temizlemek yerine buna neyin sebep olduğuna da bakmak isteyeceklerdir. Gider içleri oldukça karanlık ve çok sayıda yöne doğru borular bağlantılı olabilir. Hem ışık hem de kamerayı aktif ederek bu bölgeler taranabilir. Örneğin çorap, toz bezleri, ıslak mendil, belki plastik veya metal bazı eşyalar, çocuk oyuncağı bile buna neden olabilir. Tek yapmamız gereken o kısımlarda cihaz ile uygulanabilecek birkaç farklı çözüm tekniğinden uygun olanını seçmektir. Cihannuma kanal açma , tuvalet açma , lavabo açma gibi hizmetler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Cihannuma tesisatçı yetkililerimiz ile orijinal bazı cihazları kullanarak hata payı yok denecek kadar az seviyeye getirerek işlemleri yapıyoruz. Su kaçağı tespiti yapılırken banyolardaki muslukların sıcak veya soğuk kısımlarından gelen daha az seviyedeki su önemli bir probleme işaret edebilir. Bu ünitelere su akışı düzenli şekilde olması gerekiyor. Kombi pek sıcak su üretemiyor veya şehir şebekesi borularının içinde kireç yoğunluğu varsa zamanla belki borularda veya bataryadaki tıkanmalar buradaki kaçak sorununu oluşturabilir. Bizi arayın ve gerekli şekilde hemen gelelim.

cihannuma tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93