Güngören su kaçağı tespiti ve onarımı için 0212 417 21 87 arayabilirsiniz. Firmamızın 1 yıl garantili onarım hizmeti ve fatura belgeli işleri ile sizlere güven verecektir. Güngören cihazlı tesisatçı olarak sektürde 6. yılımızı tamamlamış bulunmaktayız.

Pro Tesisatçı Güngören

Güngören su kaçağı tespiti şirketimiz ile zamanında tespit edilirse emin olun faturalarınızın bu derece yüksek olmasının önüne geçmiş olacaksınız. Tespiti yapılmayan yada önemsenmeyecek düzeyde sorunun kendiliğinden geçebileceği düşünülen zamanlarda maalesef tek sorun faturalar olmaz bina sert yüzeylerinde yumuşamalar, çürümeler, tesisat problemlerinden fazlası görülebilir. Şimdi bizleri arayın ve buna son verelim.  Güngören su kaçağı bulma olarak müşteri memnuniyeti bizleri için çok değerlidir ve teknik ekibimiz sürekli hizmet vermeye devam ediyor. Ekiplerimize gelen çağrılardan yola çıkarak hızlıca adreslere intikal ederiz ve boruların, binaları ve tesisat sistemleri üzerindeki olumsuz etkilerini yok etmeye çalışırız. Amacımız olanaklı ise tamir değilse tam aksine boru değişimi olacaksa o kısmı hızlıca bulmak fakat burada yanılma payımız kesinlikle yoktur. Çünkü orijinal cihazları kullanıyoruz ve analizleri kusursuzdur.

Güngören su kaçağı tespiti tesisatçısı olarak kaçakları %100 durdurmamızı ister misiniz? Lavabo sıcak su hattını besleyen boruyu düşünün. Siz sıcak suyu açtığınızda gür şekilde akmazsa ve biraz beklemeniz gerekirse kaçak olabilir. Fakat lavabonun etrafında olan bir sorun olabileceği gibi birkaç metre ilerisindeki borudan da kaynaklanabilir. Bunu anlamanın bir yolu var.

Güngören su kaçağı tespiti olarak zamandan tasarruf edebilirsiniz ve 1-2 saatte teşhis ve onarım bir arada sunulmaktadır. Lavabo etrafından başlamak üzere tüm tesisat sistemleri kızıl ötesi ile taranırken beyaz renk olarak cihaza yansır. Boru sıcaklıkları cihaz tarafından algılanır ve varsa sızıntı mutlaka cihaz bunları gösterecektir. Sızıntının, boru ile kesişim bölgesi bizim matkap ile işleme başlayacağımız bölgedir ve ilk 1 saat içinde bunu teşhis edebiliyoruz.

güngören su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93