Kadıköy Koşuyolu tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma gider açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Koşuyolu Tıkanmış Gider Açma

Kadıköy Koşuyolu tıkanıklık açma beton ve zemin altına döşenmiş lağım kanalından koku gelmesi ve tıkanması için gider açma işlemleri sunmaktadır. Duvardaki boyanın akması arkasındaki lağım borusundaki tıkanma dolayısı ile çatlamasının nedeni olabilir. Siz de bilirsiniz ki kendiliğinden düzelecek türden vakalar değildir. Kadıköy Koşuyolu tıkanıklık açma ile tuvalet veya herhangi sıhhi kanal içini gider boruları dahil görüntülemek için bizler bu ünitelerin giriş kısmını kullanıyoruz. Lavabo eviyesini çıkartır ve duvar içine kamera yerleştirip içindeki atıkları temizlemede etkili olan bazı cihaz ünitelerini kullanırız. Tuvaletler içinde keza aynıdır. Tuvaletten yayılan lağım kokusunu engellemek için kamera ile bu araştırmayı 20 metreye kadar yapabiliriz. Plastik gideri zarar görmüş kısımlar belirlenir ve o hatlarda dikkatli şekilde onarım başlatırız. Eğer ortada tuvalet kokusu yoksa yalnızca tıkanma varsa türünü belirler ve 20’den fazla uca sahip olan aparatlardan istediğimizi takarak o noktaya ilerleriz. Ne kadar devasa ve geniş alanda yayılmış olsa bile tıka basa gideri tıkayan nesneler olsa bile tuvalet kanalında en etkili çözümlerin başında helezon yay gelmektedir ve robot cihaza takılarak yavaşça daha uzağa gönderilmesi, titreşim verilmesi ile tüm tıkanma maddeleri kanalizasyona uzaklaşacaktır.

Kadıköy Koşuyolu tıkanıklık açma sıhhi borulardaki delinmeleri ile kimyasal ile kapatabilir. Ses detektörü kullanarak nokta yerini bulabiliriz. Duvarları onarma konusunda uzman teknik ekibimiz de tıkanma açma işlemlerinde bizimle beraberdir.

Kadıköy Koşuyolu Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93