Küplüce tıkanıklık açma firmamızda kameralı robotla tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma hizmetleri verilmektedir. Pro tesisatçı tıkanıklık açma uzmanları aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan tıkanıklıklara çözüm üretir.

Tıkanıklık Tuvalet , Lavabo Açma

Küplüce tıkanık lavabo açma ileri seviyedeki gider içindeki birikmelerden tutun çatlamalara, boru içlerindeki yükselmeye devam eden ve tuvalete doğru geri akım halinde ilerleyen atıklara karşı en ciddi ve etkili gider açma çalışmalarını sürdürür. Ofis telefonlarımız ile belki 20 dakika gibi zamanda şu anda nerede kalıyorsanız ulaşabilecek ekiplerimiz mevcuttur ve Avrupa standartlarında bir takım işlemler sarmalı ile bunu yapabiliyoruz. Küplüce tıkanıklık açma büyük çatlamalardan tutun, parça kırılmasına varıncaya kadar ilgili lavabo içindeki dar bölgelerden gidebilecek veya aynı tekniği tuvalet içinde kullanabilecek cihazları deneyebilir ve orada gözlem yapabilir. Çözüm Merkezi ile lavabo açma telefon hatlarımızı arayarak yıllar boyunca lavabo küveti içine düşmüş ve oradan ilerleyip gitmesine rağmen bazılarının da ilmek ilmek orada toplandığı sakal ve saç gibi malzemeleri isterseniz kamera ile sizlere gösterebiliriz. En iyi çözüm eğer atık içine girmiş anlattığımız malzemeler varsa orada en uç yüzeyi düz fakat silindirli bir düzeneğe sahip olan cihaz ile tamamen açılmasını sağlamaktır. Amaç alt katınıza ait o lavabo gider kanal içine düşmesine olanak sağlamak üzere olmalıdır. Çünkü bu iki boru arasında yalnızca birkaç metre fark vardır. Yalnız ne tür lavabo pompası kullansanız da bazen beyhude bir çabadan daha ileriye gidemeyeceği de açıktır.

Küplüce tıkanıklık açma ekipleri ile en ileri düzeydeki pimaş açma işlemlerinde en titiz düzeyde bir işçilik ve ağır faturalar çıkarmadan temiz bir teknik servis imkanına sahip olabilirsiniz.

Küplüce Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93