Lağımcı ; lağım açma ve tıkanık ana gider boruları temizleme , tuvalet açma , lavabo açma robotla servis veren firmayız. Pro Tesisatçı olarak İstanbulun tüm semtlerine aynı gün lağım açma servisi veriyoruz.

Lağım açıcı usta tesisat firmasıyız artık eskisi gibi kazma kürek tel kullanarak değil robot makinalı cihazlar kullanarak servis vermekteyiz. Lağımcı telefon numarası 0533 355 94 93 tür günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Lağım Açıcı Ustası

Lağımcı olarak mutfak tuvalet evyelerin giderleri kolayca açılır ve itinalı olarak temizlenir. Bu kadar emin konuşmamızın arkasında boru içine dair bizim cihazlarla baştan sona su ile yıkadığımız ve bunu atıklara çok yaklaşarak uyguladığımız metodun yanı sıra montaj esnasındaki hatalar ve iç sızdırmaları da varsa hepsini bir arada araştırmamızda vardır.

Tıkanan lavabolar için anında açılmasını sağlayacak yöntem kameralı gider içi görüntüleme ve atık temizleme tekniklerinin uygulanmasından geçmektedir. Bu sayede mutfak artıklarının nerelerde yığılma olduğunu ve onları açmak için belki zamanla kullandığınız bazı temizleyicilerin, lavabo pompasının zararları gibi sonuçlarının borulara etkilere de net olarak kameralar ile görülebilir. Eviye deliklerinin daha dar seçilmesi sizlerin yararına olabilir ve takılan nesneleri elinizle toplamak için avantajlı konuma gelirsiniz. Yalnız bulgur, pirinç, çay posası veya farklı maddeler oraya düştükleri anda aynı boyutlarda kalmıyor. Suyu çekerek daha büyüme ve çoğalma evresine geçiyorlar. Yalnız bizim menzil anlamında 23 metre gibi bir uzunluğa ulaşabilen kablolar ile orada su göndermemiz (yüksek basınçlı ve anında etkisi olan) tekniğimiz ile bir an önce lağım açma yapılabilir.

İşinde uzman bir lağımcı teknik servis olarak lavabo içi temizlik süresi bizim açımızdan 30 dakika veya daha altı gibi bir süreçte bile tamamlanabilir. Bu süreyi uzatacak maddelerin daha yaygın halde olması veya bazı sızdırma görüntüleri alırsak bunları kimyasal ile kapatma gibi seçenekleri değerlendirmeye göre biraz değişebilir. Yalnız tüm işlemlerimiz tamamen garantilidir.

lağımcı
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93