Merter tesisatçı şirketimiz ile evinizde başınızı ağrıtabilecek çeşitli tesisat sorunlarına tam çözüm sunmak içi bulunuyoruz. Asla aşılması imkansız problemler yoktur ve bizi daha yakından tanımanız için çalışma şekillerimiz hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Merter Su Kaçağı

Merter tesisatçınız olarak atık yada temiz su hatlarınızda oluşan su kaçağı sorunlarını noktasal olarak tespit etmek ve sadece hasarlı boru üzerinde işleme başlamak için kullandığımız ekipmanlarımız başarımızı artırmaktadır. Termal görüntü ve çeşitli kırılmış, çatlamış borulardan sızan suların yerini duvar yada fayanslara en ufak zarar vermeden keşfetmemiz mümkündür. Hasarlı boru tespitinin yapılmasından sonra sadece o kısımdaki boruları çıkartmak, yerine garantili ve uzun ömürlü yenisini takarak işlemleri tamamlamamızı ister misiniz? O halde merter su kaçağı tespiti ekiplerimizi arayınız.

Merter Tıkanıklık Açma

Merter tesisatçı çalışanlarımız ile klozet yada tuvaletlerinizin gider hatlarındaki arızaları ortadan kaldırmak için özel robot ekipmanlarımız ile göreve hazırız. Pek çok müşterimiz bu işlem sırasında tesisat hatlarının duvarlarında zarar olup olmayacağı konusunda endişe duymaktadır. Fakat oldukça ince ve boruların kapasitesinden daha küçük kıvrımlara bile rahatlıkla uzanabilecek bu cihazımız ile tıkanıklık açma işlemini görsel temas kurduğumuz kameralı ekipmanımız ile %100 başarmaktayız. Sorunun boyutu ne olursa olsun personelimiz çalışma süresinde üzerinde durduğu titizlik ile tam çözüm oluşana kadar görevine devam edecektir. Bu süre ise asla haftalar almayacak 1-2 iş günü belki tıkanıklık çok büyük değilse gün içinde bile sorunsuz şekilde sizlere teslim edecektir. Merter tuvalet açma , merter lavabo açma ve tıkanıklık açma servisleri verilmektedir.

Merter Petek Temizliği

Petek temizliği sekötürnde lider hizmetlerimiz ile Merter tesisatçı ısınmayan yada odalarınızı tam olarak ısıtamayan peteklerdeki sorunu ortadan kaldırmak için hazırdır. Peteklere eliniz ile dokunduğunuzda bir bölümün ılık diğer kısımlarım sıcak olması hava boşluklarına işaret ediyor olabilir. Problemin ana nedeni ise peteklerdeki havanın sağlıklı alınmaması yada petek içindeki suyun tüm bölgelere homojen şekilde yayılmamasıdır. Atılması gereken adım petek tıkanıklığını ortadan kaldıracak olan çeşitli çözücüleri kullanmak ve özellikle temizlik cihazımız ile bunu başarmaktır. Daireniz yada apartmandaki tüm hattı temizleyecek kapasiteye sahip olan cihazımız ile kireç, tortu yada benzeri maddeleri filtre ekipmanımız ile dışarı çıkartıyor ve bunları yaparken asla peteklerinize zarar vermiyoruz. Çözüm merkezi biziz ve merter petek temizliği konusunda da uzmanız.

merter tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93