Şişli kanal açma işlemleri ile artık atıkların plastik boruları zedelemesi, yıpratması gibi sorunlara karşı firmamızca tam koruma alabilirsiniz.

Gider Tıkanıklığı Açma

Şişli kanal açma ekibimizce gerçekleştirilen tüm hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki garanti veriyoruz ve parça garantisinin yanı sıra gelişmiş cihazlar ile tam koruma vaat ediyoruz. Pas ve kir gibi maddeler bazen temiz su içlerini tıkayacak boyutlara ulaşabilir. Hatta musluk gibi sistemlerin çalışmasını, apartman içi temizlik olsa bile kirlilikten dolayı sağlıksız olarak suları tüketmeniz mümkündür. Burada esas olan boru değişimidir ve tüm borulara tek tek bakamayız. Onun yerine ses analizini yaparak, su akışının azaldığı kısımları mercek altına alarak başarılı bir şekilde işlemlerde bulunabiliriz. Şişli gider tıkanıklığı açma işlemlerimiz 5-10 dakika gibi kısa sürede asla tamamlanmaz. İlk birkaç metredeki temizliğin sağlanması, sonraki metrelerde sorunun biraz ötelenmesini sağlar. Fakat biz cihaz ile 30 metreye kadar tam temizlik sunuyoruz. Evinizi temizlerken yerdeki toz parçacıkları ve aklınıza gelebilecek çok sayıda cisim ile birlikte su dolu leğenleri olduğu gibi klozete döküyor musunuz? Peki, bunu ne sıklıkla yapıyorsunuz. Tesisatı kamera ile kontrol etmemize izin verirseniz, sadece analiz için bile bazı atıkları orada olduğunu sizlere gösterebiliriz. Belki bu durum neden tuvaletin tıkandığını gözler önüne serebilir.

Şişli kanal açma emekçi çalışanlarımız ile kalite standartlarından ödün vermeden, evinizi, kırıp dökmeden, gider içlerinin adeta çöp olduğu bölgelerde tam bir hijyeniklik sunuyoruz.

şişli kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93