Tıkalı otopark gideri açan firma Çözüm Tesisat robot makinalı yağmur giderini açma , ana kanal pimaşları açma servisi vermektedir. Tıkanmış boruları 20 metrelik yaylı robotlarla temizliyoruz.

Pimaşları kırmadan boruları yerinden sökmeden otopark tıkanıklığının açılması için bizi arayabilirsiniz. İstanbul geneli servis veriyoruz Avrupa ve Anadolu yakasında araçlarımız , ofislerimiz mevcuttur.

Otopark Açan Robot Makineli Firmalar

Tıkalı otopark gideri açan firma eski tip kanallardan yeni nesil olanlarına kadar hepsi için hizmet veriyor. Atık borusu içindeki sızıntıların da kameralar ile görülmesi aynı temizlik esnasında yapılabilir.

Tıkalı otopark gideri açan firmalar garantili kanal açma yöntemleri ile tıkanan hatlardaki kirlilik çok geçmeden yerini sorunsuz olmasına bırakmaktadır. Farklı firmalar her ne kadar çelik halat, helezon yay gibi yöntemleri kullanıyor olsalar da onlardan daha iyisini biz denemekteyiz. Lavabo içlerinde genelde eviye içine geçebilecek büyüklükte cisimler yer alır ve dikey bir boru düşünürseniz onun en alt kıvrımlı hattı veya daha yatay konumlarında bir hayli birikebilir. O birikmeler ne kadar çok olursa kullanılan deterjanlar, açıcılar da bir o kadar etkisiz olur ve bir bardak su bile dökseniz hemen pompa ile onun gitmesine bile emek verebilirsiniz. Bizim yaptığımız eviye altından başlayarak o kanal içlerine geçmede uzman olan sistemlerimiz ile atıkları püskürtme işlemini yapmaktır. Uygulamada suyun gönderiliş açıcı, atığa çarpma konumu nereye kadar uzaklaştığı ve hepsinin saniye saniye kamera ile incelenmesi vardır.

Tıkalı otopark gideri açan firma lavabo kanal içi kusursuz temizlik yapabilmek için akıllı teknolojik cihazlar şarttır. Elektrik prizi ile bağlantısı olan cihazın kumanda kolu özellikle kanal içindeki su ve atığın bir arada durduğu hatlardaki doluluğu gidermek adına oradaki nesnelerde gedikler açmaktadır. Atık aralarındaki boşluklardan su hareketi olacak ve oradaki kalanları biz en ufak kırılmaya meydan vermeden yine temizleyebileceğiz.

tıkalı otopark gideri açan firma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93