Ümraniye Esenevler tıkanıklık açma firması olarak lavabo ve tuvalet borularında birikmiş olan atıkları borudan ilerletmek için tıkanıklık açma cihazları kullanmaktayız. Binalarda yaşanan en büyük sorunlar açık ara fark ile tesisat sorunlarıdır. Çoğunda hayatı felç eden bu sorunlar siz ve aileniz için evi yaşanmayacak bir hale getirmektedir. Hatta öyle ki tamir işlemi yapılıncaya kadar başka bir evde kalmanızı gerektirecek kadar büyüktür ve bütün hayatınız bundan olumsuz etkilenebilir. Tıkanıklık açma firmamız olaya anında müdahale ederek sorununuzu kökten çözebilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı boru görüntüleme ile de size hatanın nerede olduğunu rahatlıkla gösterebilmekteyiz. Bunun için hiçbir kırma dökme işlemi de yapmamaktayız.

Esenevler Tuvalet Açma

Esenevler tıkanıklık açma firmamız size her konuda yardımcı olabileceği gibi kireçlenmeden kaynaklanan konularda da derinlemesine bir temizlik yapması ile de anılmaktadır. Yoğun bir yağlanma ve kirece maruz kalan borularınızda atık tüm maddelerde bu kireçlenmeden etkilenecek ve sonuç olarak borularınıza yapışacaktır. Bu yapışma ile zamanla kalıp halini alan atık maddeler de suyun borudan geçmesini engelleyecektir. Sizin musluktan itibaren akıp gitmesini beklediğiniz suyunuz ise size geri dönecektir. Bunu en sık eski pimaş boruları ile eğimi ters verilmiş montaj hatalı pimaş borularında görebilirsiniz. Yani sorun sizden ve kullanımınızdan kaynaklanmıyor olabilir. Bunu da yine size gelen ekiplerimizin yaptığı çalışmalar gösterecektir. Tıkanma olarak adlandırdığımız bu tür durumlarda bir pimaş açma firmamıza ihtiyaç duymanız kadar normal hiçbir şey yoktur. Gelen ekiplerimiz 15 – 30 dakika gibi kısa sürelerde bu sorunu halledeceklerdir. Onlara güvenebilirsiniz.

Ümraniye Esenevler tıkanıklık açma firmamız size ön bilgilendirme ve iş bitiminde bilgilendirme yapacaklardır. Eğer fiyat, işlem ya da daha farklı sorularınız varsa lütfen işe başlanmadan gelen ekibimiz ile paylaşın. Onlara söylemeniz gereken her durumu işin sonunda değil en başından konuşun. Size her konuda açık ve anlayışlı olacaklardır. Çekinmeden derdinizi anlatabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini firmamız işinizi sizin istediğiniz zaman aralıklarında halledeceklerdir. Eğer tamir sonrası bir sorun olursa mutlaka firmayı arayın ve durum ile ilgili tekrar servis istediğinizi bildirin.

ümraniye esenevler tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93