Yukarı dudullu tesisatçı ile su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği ve tüm su tesisatı arızalarında ulaşabilirsiniz. Profesyonel tesisatçı firmamızda son teknoloji kamera sistemleri ve kanal açma robotları mevcuttur.

Tıkanıklık Açma

Yukarı dudullu su tesisatçı çalışanlarıyız ve eğer lavabo, tuvalet, küvet, banyo gideri gibi alanlardaki tıkanıklık açma işlemine ilişkin kendi çabanız ile ilerlemek istiyorsanız, olasılık biraz düşük diyebiliriz. Çok sayıda çözücü maddeleri yumuşatma özelliğine sahip iken gider içinde atığa yakın şekilde tazyikli su gönderme ihtimaliniz yoktur. Bu olmayınca atıklar pek yerinden oynamaz. Ayrıca bazen plastik veya metal gibi maddelerde orada olabilir. En iyisi şu anda bizleri arayın ve ekibimiz bu soruna çözüm getirsin.

Yukarı dudullu tesisatçı kuruluşumuz ile peteklere çeşitli tabletler atarak ve biraz da reglaj ayarı yaparak evinizi veya iş yerinizi terk etmiyoruz. Petek temizliği ancak kalıcı esaslı olursa başarıya bir tesisatçı ulaşabilir. Bu nedenle ilk önce petek içinde hava veya atık madde var mı onları tespit ederiz. Hava varsa zaten ekiplerimiz alacak ve atık temizliği yapıldıktan sonra tam olarak peteklerin her alanına su geçecek şekilde su basım alanına geçebiliriz. Atıklar orada durduğu sürece istediğiniz kadar su basın tam kapasite yine petekler dolmayacaktır. Aradaki fark bu ve kireç, tortu, çamur, senelerin birikmiş kirleri gibi çok sayıda faktörü biz yukarı dudullu petek temizliği firması olarak hızlı şekilde güçlü ve bir an önce atıkları orada kazıma vazifesi göre kimyasallar ile yapabiliyoruz.

Yukarı dudullu tesisatçı olarak eski tip binalarda oluşabilecek oksitlenme sorununa karşı çözümlerimizi anlatmak istiyoruz. Galvaniz borular paslanabilir ve çürüyebilir. Genelde yeni tip binalar plastik borular ile kaplanmaktadır. Metal daha dayanıklı olmasına karşın plastik tercihi zamanla oksitlenme ihtimaliniz oluşturabilir. Böyle bir şey varsa zaten boru hasarı zamanla suyun taşması ve su kaçağı tespiti için tesisatçı çağırmanıza neden olacaktır. Umarız erkenden fark ederseniz ve saat kaçak olursa olsun bizleri arayınız.

yukarı dudullu tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93