Zümrütevler tıkanıklık açma firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma , kanal açma ve tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Maltepe semtine servisimiz mevcuttur.

Zümrütevler Gider Tıkanıklığı Açma

Maltepe Zümrütevler tıkanıklık açma tıkanan lavaboları açmak için doğal yöntem değil kalıcı etkiye sahip cihaz ile pimaş yıkama çalışmaları sunmaktadır. Tıkanmış lavabo giderlerindeki pisliklere ve maddelere kamera ile bakarak sistemdeki sorunlara tanıyı koyarak özel su püskürtme sistemleri veya robot cihazın uzvunu ilgili lavabo kanalına takarak oradaki atıkları ilerletme anlamında çalışmalara yapabiliriz. Zümrütevler tıkanıklık açma ile tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır sorusuna yönelik pimaş açma işleminde eviye borusu ve devamındaki giderlere bakım yapmaktadır. Tıpkı banyo, küvet, duşakabinde giderlerindeki tıkanmayı önleyici çözümler içinde kamera ile ilk bilgiler hızlıca alınır. Ardından yoğun saç ve kıl tabakaları ile sıkışan banyolar için su püskürtme çalışması ile o noktadaki hareketliliğin kanalizasyona yönlenecek şekilde yapılması sağlanır. Bu teknik lavabodaki giderin tekrar kırılmadan ve hasarsız açılması için uygulanabilirken, lavabo eviye borusunda delinme ve su sızdırma kontrollerini de yaparak gerekirse bir değişim de söz konusu olabilir. Lavabonun arkasındaki duvarda ıslanma olması ve kötü kokuların lavabodan gelmesi durumlarında özellikle kameralı sistemlerin önemi yadsınamaz ve bizler buradaki boruları da onarıcı işlemler yapabiliriz.

Zümrütevler tıkanıklık açma zemin altına döşenmiş peteklerde tıkanıklık açma işlemlerinde solüsyon eklemeleri yapabiliriz. Petekteki kireci, kirleri, tıkanmayı çözmek ve zararsız petekleri temizlemek için uygulanan metotlarımızda da yine makineli sistemleri kullanmaktayız. Birkaç saat sürecek olan çalışma ile petekleri temizlerken, şebeke hatlarını tıkayan kirecin temizlenmesi için de ekiplerimizi arayabilirsiniz.

Zümrütevler Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93