Avcılar tıkanıklık açma firmamızın hizmetleri tuvalet tıkanıklığı , lavabo tıkanıklığı ve kanal açma başta olmak üzere tüm tıkanıklıklara müdahale etmekteyiz.  Pro tesisatçı  Avcılar şubesini arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz üzere tuvallette temizlik teli kaçıran ev hanımının yaşadığı kabusa son verdik. Tıkanıklıkları ilk önce kamera sistemi ile görüntülüyoruz tıkanıklığın sebebini ve tam olarak noktasını tespit ettikten sonra robotla gideri açmaktayız. Avcılar tıkanıklık açma isteği için bizi arayın ve araştırma sürecini başlatalım. Buna sebep olan klozet içine atılmış erimeyen sabun bile olabilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma en etkili yöntemler ile pompa gibi teknikler yerine cihazı tercih etmektedir. Klasik bir yöntem olan sıvı jellere ilişkin özellikle lavabo sistemlerini açmak için deneyebileceğiniz bir teknik vardır. Marketten ilgili ürünü alır ve yan tarafındaki açıklama satırlarından uygulamasını başlatırsınız. Fakat aynı gün etkiyi göremiyorsanız sorun devam ediyor demektir. Zaten bu ürünler ile %100 başarılı olmanız biraz zor. Çünkü mekanik bir uzatma kolu ile atığın santim santim uzaklaştırılmasını sağlayacak sisteme sahip olan firmamızı henüz aramadınız demektir. Şimdi arayın ve tesisat bakımını eksiksiz şekilde yerine getirelim.  Avcılar tıkanıklık açma ile saç ve sakal kalıntılarından daha sert cisimlere kadar çoklu çözüm sunulmaya devam ediyor. Havalandırma sistemlerine en olmadık zamanlarda bazı cisimler girerek hava akışını düzensiz hale getirebilir. Özellikle iş hanları, AVM, çok katlı apartmanlar, holding binaları veya buna benzer sistemlerin yer aldığı yapılarda oluşabilir. Basınçtan faydalanarak hava basılarak o atıkların yeri daha ileriye getirebilir. Ayrıca cihaz ile ulaşabileceğimiz kanal içi imkânımız varsa bu şıkkı da değerlendirmeye alabiliriz. Tesisat sıkıntıları çoğu zaman başınıza gelebilir fakat onu bertaraf etmek için en etkili seçenekleri yine bizden alabilirsiniz.

Avcılar tıkanıklık açma olarak şehrin gider hatlarındaki sıkıntıları bizlere bırakın ve 2-3 saatte başarılı tekniklerimizi uygulayalım. Avcılar tuvalet tıkanıklığı yaşıyorsanız hemen bizi arayın kırma dökme işlemleri yapmadan kanal açma robot sistemleri ile tıkanıklığı aynı gün içinde giderelim. Pro tesisatçı temizlik garantisi veriyor etrafı asla kirletmeden gider tıkanıklığı açıyoruz.

avcılar tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93