Ayazağa tıkanıklık açma servisimiz tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo tıkanıklığı açma , kanal açma , ana gider açama gibi konularda hizmet vermektedir.

Ayazağa tıkanıklık açma ekibimiz ile doğru tesisatçı seçimini de yapmış oldunuz. Fakat bizim çalışma sistemlerimiz hakkında bazı konuları merak ettiğinizi düşündük ve özel bir yazı dizisi hazırlama kararı aldık. Pro tesisatçı olarak son teknoloji ile kanal açma işleri yapmaktayız.

Kanal Açma

Ayazağa kanal açma esaslı yöntemler kullanan bir firmadır ve temizleme sırasında borulara zarar gelmeden işlemleri tamamlar. Duş alırken dikkat etmeniz gereken bir konu kullandığınız suların fayans üzerindeki yada küvet içinden hızlıca gidip gitmediğidir. Küveti ağzına kadar doldurdunuz diyelim ve evyedeki tıpayı kaldırdınız. Girdap halini alıp hızlıca akmıyorsa sorun vardır ve iç bölgelerde bir takım atıklar suyun yavaş akmasını sağlayacak düzeyde boyut oluşturmuş demektir. Bazen küçük plastik parçalar, pet şişe kapağı yada buna benzer tek hatalık maddelerde problemler oluşabilir. Evye kaldırılıp, hemen ne olduğu yüksek çözünürlüklü cihazımız ile anlaşılır ve ardından o bölgeyi açarız.

Ayazağa tıkanıklık açma kaliteli ve yerinde müdahaleler ile yapılan bir tesisatçı departmanımız olup atıklar tesisatlarda ne kadar çok olursa olsun, mutlaka hepsi temizlenecektir. Asla endişeniz olmasın. Evlerimizde çok sayıda kullandığımız musluklarda bazen tıkanabilir. Bazen aşırı gürültü oluşturur ve burada iç basınç dengesizliği, havanın artması ve suyun biraz az gelmesi etkendir. Su az geliyorsa vanaların tam kapasite çalışıp çalışmadığı, boru çaplarının kontrollerinin yapılması ve iç kısımlardaki atıkları bulmak için bar basıncına akustik cihaz ile bakılması gerekebilir.

Ayazağa tıkanıklık açma işlemlerinde elektronik cihazlara öncelik veriyoruz. Borunun örneğin 16.cı metresinde içten gönderdiğimiz cihaz ile iç çapları komple ak pak hale getirebiliyoruz.

ayazağa tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93