Bağcılar 100. Yıl tıkanıklık açma servisi olarak tuvalet ve lavabo giderlerine sıkışmış olan yabancı maddeleri makineli tıkanıklık açma servisi vererek açmaktayız. Evinizde iş yerinizde kullandığımız lavabo veya mutfak gibi yerlerde tıkanıklıklar meydana gelmiş olabilir. Gider tıkanıklıkları borulara atılan erimeyen tuvalet kağıtları , ıslak mendik , yağ veya katı maddeler sebep olmaktadır. Eski dönemlerde bilinçsizce yapılan gider borularına gerekli olan eğimin verilmemesi gibi sebeplerde pimaşların tıkanmasına sebep olmaktadır. Bu tarz sıkıntıların başımıza gelmesi normaldir. Tıkanıklık açma firmaları ile tıkanan gider borularına doğru ve teknolojik müdahale ile kırma dökme işlemi olmadan borularınızda ki problem kısa bir sürede giderilir. Tıkanan boruları açtırmak için kendimizin bilinçsizce uğraşması borulara daha fazla vermemiz anlamına gelmektedir ve zarar gören boruların değişmesi gerekeceği için hem maddi hem manevi anlamda sizlere zarar verecektir.

100. Yıl Tuvalet Açma

100. Yıl tıkanıklık açma pimaş borularındaki tıkanıklıkların meydana gelmesinde giderler atılan büyük boyutlu maddeler önde gelmektedir. Bu maddelerin boruların belli bir kısmında takılması ile tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Pimaşların tıkanmasında tıkanıklığın artmaması adına hemen tıkanıklık açma işi yapan firmaya haber verilmelidir. Gelen uzman ekip öncelikle tıkanıklığın hangi bölgede olduğunu tespit etmelidir. Bunun için kullandıkları teknik cihazlar bulunmaktadır. Sese veya ısıya hassas cihazların ve kameraların kullanılması ile tıkanıklığın yeri tespit edilmektedir. Tıkalı boru açma firmalarının ustaları tespiti işleminden sonra borulardaki tıkanıklığı açma işlemine geçmektedir. Tıkalı gider açma işleminde farklı yollar kullanılmaktadır. Bu farklı yollar arasında kimyasal ilaçlar ile açma ve tazyikli su ile açma yöntemleri de vardır.

Bağcılar 100. Yıl tıkanıklık açma işlemi için konusunda uzman tecrübeli ekiplerin kullandığı bazı cihazlar vardır. Bu cihazlar kameralı olmakta birlikte tıkanıklık açmak için robotları mevcuttur. Cihazdaki kameralar ile tıkanıklık yeri tıkanıklık yeri tespit edilerek nokta atışı olacak şekilde işlem yapılmaktadır. Ancak bu tür cihazlar yüksek maliyetli olmaktadırlar ve her tesisat işi yapan firmada bulunmayabilmektedir. Bu yüzden ihtiyaca yönelik doğru firmalarla iletişime geçmek büyük önem art etmektedir.

bağcılar 100. yıl tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93