Fıstıkağacı tıkanıklık açma firması olarak pimaş borularında sıkışmış olan maddeleri tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo açma servisimiz ile açmaktayız. Tıkanıklıklar genelde kendi hatamızdan dolayı kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşur. Lavabonun içerisine attığımız yemek artıkları ve yabancı artıklar lavabonun gider borusunu hemen olmasa bile belli bir süre sonra tıkar. Bu sıkışma noktası zamanla sertleşerek musluktan akan suyun bile borudan geçmemesine neden olur ve gidemeyen su lavabo yüzeyine çıkar. Tezgahın altından vermiş olduğumuz kameralı tıkalı lavabo açma cihazı sayesinde tıkanıklığın olduğunu hızlı ve kolay bir şekilde bulmaktayız. Bu cihazın aparatı olan açıcı yayı tıkanmanın birikme noktasına göndererek buradaki artıkları parçalayarak tesisattan aşağı gönderir. Bu lavabo açma işleminden sonra tesisata tekrardan bir kamera gönderilir. Bunun amacı ise tesisatın içerisinde herhangi bir pisliğin kalıp kalmadığıdır. Borunun içerisi tazyikli su ve ilaç karıştırılarak yıkanarak bir daha böyle bir tıkanıklık olmamasının önüne geçilmesi amaçlanır.

Fıstıkağacı Tuvalet Açma

Üsküdar Fıstıkağacı tıkanıklık açma kameralı makineler ile tuvaletin tıkandığı yeri bulan firmadır. Makine kullanarak tuvalet borularını açmak için lavaboda kullandığımız gibi burada da açıcı yay kullanırız. Tuvalette yaşanan geri tepme yani giden suyun tuvaletten tekrar çıkması tesisat sisteminin arızalı duruma geçtiği anlamını vermektedir. Her türlü tıkanıklığı açacak cihazlar ve profesyonel tesisatçıyı bünyemizde bulundurmaktayız. Tıkanan tuvaleti açmak göründüğü gibi kolay bir iş değildir. Teknolojik cihazlar kadar tesisatçının da deneyimli olması gerekmektedir. Eski yöntem kullanan tesisatçılar tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yaptıklarında hemen hemen her fayansı kırarak tıkanıklığı öyle bulmaktadırlar. Elimizdeki cihazlar sayesinde tıkanıklığın noktasal tespiti yaparak hızlı ve pratik bir şekilde tıkanıklığı açmaktayız.

Fıstıkağacı tıkanıklık açma işlerinde yukarıda da belirttiğimiz gibi her türlü tıkanıklık açma servisini vermekteyiz. İster tuvalet gideri olsun ister lavabo gideri olsun tüm giderlerde oluşan tıkanmaları kırmadan açmaktayız. 0532 736 48 79 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

fıstıkağacı tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93