Bağlarbaşı kanal açma servisi olarak tıkanmış tuvalet , yağmur gideri , lavabo ve süzgeç tıkanıklıklarını özel robot cihazlarla açmaktadır.

Bağlarbaşı kanal açma pompa kullanılması tesisata zarar verebilir ve bunu ilk 10-20 defa yada daha fazla kullanımda fark etmeyebilirsiniz. Zaten borular bir anda patlamayabilir, daha çok sızdırır. Fakat bir noktadan sonra gür şekilde su seslerinin duyulması artık yaptığınız hatadan dönmenize sebep olabilir.

Bağlarbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bağlarbaşı tuvalet açma pompa kullanarak atıkları temizlemiyoruz. Kimyasal madde enjekte ederek ve su ile atıkların biraz daha yumuşaması sağlanabilir. Lakin bunu her boruya yapmıyoruz. Kamera ile 30 metre civarında tesisat borusu içinde araştırma yaparız ve atıklar nerede ise orada kullanılır ve kimyasaldan dolayı yumuşayan atıkları döner başlık yani kanal açıcı ile kolayca borudaki tutunduğu yerden ayırabiliriz. Dikkat edin, boruların için açmıyoruz ve tesisat hasarı oluşmuyor. Tazyikli su ile anında cisimler hızlıca oradan gidecek ve kaliteli hizmeti yine çözüm merkezi ile almış olacaksınız. Bağlarbaşı kanal açma klozet yada alaturka olanı kullanıyorsanız her iki sistem içinde cihazlarımız mevcuttur. Gider içinden az önceki anlattığımız şekilde atık araması yapılır. Atık bir hayli yumuşak ise kimyasala gerek yoktur ve su basarak bile onu en fazla 30 metre sisteminizden uzaklaştırırız. Bu bile tıkanıklığın önüne geçecektir.

Bağlarbaşı kanal açma tuvaletteki kâğıt kullanımında en hızlı, en süratli eriyen ürünü bulmalısınız ve %100 ağaç hammaddesinden üretilmeli yani sentetik olmamalıdır. Bu kanallarda erimeyen ve tıkanıklık oluşturan sentetik kâğıtlara karşı dikkatli olmanızı sağlayacaktır.

bağlarbaşı kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93