Bahçelievler Fevzi Çakmak tıkanıklık açma firmamıza 0212 417 21 87 numaralı telefondan ulaşarak tıkanan tuvalet ve lavabo giderlerini ustaca açmamızı sağlayabilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma servisimiz mutfak lavabosu açmak için robot kullanan firmadır. Tadilat olmadan ve kimyasal ilaç kullanmadan mutfak giderlerini tıkayan yağlanma, yemek artıkları, saç kalıntıları ve diğer sayısız olasılıkları kanal içinden önce kamerayla buluyor ve ardından mutfak lavabosunda pimaş temizleme robotunu kullanarak temizliyoruz.

Fevzi Çakmak Tuvalet Açma

Fevzi Çakmak tıkanıklık açma pimaş içinden robotla tıkalı pimaş açma firmasıdır. Tesisat giderleri farklı çaplara sahip olsa da hepsinin içine geçebilecek daha küçük çapa sahip makinemizde ki açıcı yay daha az yer kaplar. Fakat kanal içindeki nesneleri tam olarak alıp, ilerletebilmesi için gider çapına uygun ve atığı kavrayacak şekilde aparatlar takarız. Kamera ile bulunan noktaya ulaştırılacağı ve biraz ötede bırakmayıp kanalizasyona ulaşmasını tetikleyeceğimiz için tekrar tıkanma olasılığı oldukça zordur. Elbette gider çöp kutusu gibi kullanılmaya devam edilirse yine tıkanacaktır. Robotla tıkalı pimaş açma işlemlerinde ek olarak su makinesi başlığı ile atıkların temizlenmesi yine hasarsız uygulanabilir. Kanaldaki yabancı cisimler yani atık haricindeki evinizdeki ambalajlar, ürün kalıntılarının kanalı tıkaması durumunda yakalama aparatı ile robot cihaz kullanılarak geri çıkartılabilir. Buraya yazamadığımız daha pek çok fonksiyon her türlü gider borusunda uygulanabilir.

Bahçelievler Fevzi Çakmak tıkanıklık açma garantili gider borusu temizleyen firmadır. Kısa sürede lavabo pimaşı temizleme çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Etkisi gerçekten uzun süre devam edebilir. Yani sırf atık tıkanmasında dolayıysa hızlıca temizlenebilir. Diğer türlü biraz zamanımızı alabilir.

bahçelievler fevzi çakmak tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93