Bulgurlu tıkanıklık açma firması olarak tıkalı durumda olan tuvalet ve lavabo borularını açmak için kırmadan tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Tıkanıklık açma işlemlerinde gideri çalışmayan lavaboyu kırmadan açan usta ve robot cihaz ile müdahale etmekteyiz. Geri taşma yapan lavaboların içi oldukça dolu olabilir. Her gün tıraş olduktan, bulaşık yıkadıktan ve temizlik yaptıktan sonra tıkanan lavabo içini lavabo açan tesisatçı ekibimizdeki özel robot ile dikkatlice temizlik yapılması ne dersiniz? Mutfak lavabosu açmak için kameralı mutfak lavabosu açma cihazı kullanılmaktadır. Kısa bir süre içerisinde gider içerisine bakılarak problem anlaşılır. Mutfak lavabosunu tıkayan yemek artıkları ve donmuş yağlar olabilir.

Bulgurlu Lavabo Açma

Üsküdar Bulgurlu tıkanıklık açma kırıp dökme yapmadan pimaş borulara zarar veren kanal içi problemleri kamera ile inceleyen firmadır. Çocuk bezinin, ıslak mendilin, bebek bezlerinin tuvalete atılması ve tuvalette tıkanma yapması en sıklıkla karşılaşılan sorunlardandır. Bizler bu nesneleri görerek hareket edeceğimizden dolayı geri çıkarmak için gider açma alanında kullandığımız robot cihaz ile çalışmaları kırmadan yapmaktayız. Giderden gelen kokuların sebebini bulmak için etkili diyebileceğimiz kameralı cihazları 30 metreye kadar gönderebiliriz. Kötü kokulara sebep olan nesneleri, hasar almış olan gider yollarını ve borulardaki tüm sıkıntıları düzeltici çalışmalar yapabiliriz. Hatta herhangi bir sıhhi tesisattaki sızdıran gider borusunu eğer şartlar el verirse kimyasal ilaç ile onarımlarını dahi yapabiliriz. Kıvrımlı yay takılması ile metrelerce ilerleyecek robot cihaz sayesinde tam anlamıyla ne kadar madde varsa itinalı bir şekilde giderilmesini yapıyoruz.

Bulgurlu tıkanıklık açma ile düşünün ki çok sert ve kümelenmiş çeşitli atıklarla karşı karşıya kaldık. Bu durumda kimyasal uygulaması yani yumuşatma şart olacaktır. Bu aşamayı ise yine aynı cihaz ile yerine getiriyoruz ve isterseniz kamera görüntülerinden yapılan çalışmayı canlı olarak gözlemleyebilirsiniz.

bulgurlu tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93