Bağcılar Güneşli tıkanıklık açma servisi olarak lavabolarda ve tuvaletlerde biriken atıkları temizlemek için robotla tıkanıklık açma hizmetlerimiz mevcuttur. Kameralı lavabo açıcı robot cihaz kullanarak lavabo açma servisiyiz. Tıkanan lavaboları açmak için kullanılan makine tamamen pimaş temizleme işlerinde yüksek başarı oranı sunmaktayız. Bunu gerçekleştirmek için giderdeki atıkları kameralı cihazımızla görüntülüyoruz. İş yeri ve ev lavabosunu açmak için tezgahın altından borunun bulunduğu bölgeyi kullanarak kamerayı takar ve uzun bir alanın görüntülenmesini yaparız. Sonra ki aşama olan robot makinemizde ki yayı takar ve makinemize bağlarız. Ek yay takarak ve uzun alanlara bile bile ulaşımı kolayca sağlarız. Giderdeki nesneleri kabasını bu şekilde alırız. Tazyikli su ile tesisatı temizleyerek işlemi başarıyla tamamlarız.

Güneşli Tuvalet Açma

Güneşli tıkanıklık açma tıkanan giderleri açmak için kameralı robot kullanan servistir. Tıkanan giderleri en iyi ne açar? Kameralı robot kanal açma makinesi temizleme amaçlı değildir. Araştırma yapmamızı sağlar. Tuvalet örneğinden gidecek olursak kumaş bez, çok sayıda tuvalet kağıdı veya farklı yabancı cisim, atıkların ne olduğu ve nerede olduğunu gözlemlememizi sağlarız. Örneğin, tuvalete cep telefonu düştü ise onu görerek geri çıkartma olasılığı robot makinedeki bazı yakalayıcı yaylar ile kullanılacaktır. İkincisi sistemdeki atıkları atık parçalama yayı kullanılması sonucunda sorunsuz olarak pimaş içinden hareketlenmesini sağlayabiliriz. Biz amatör firmalarda olduğu gibi kırarak gider tıkanıklığı açma işlemleri yapmıyoruz. Küvet, banyo, tuvalet ve lavabo borularını açma ve nice işlemlerde kamerayla gözlem ve atığın türüne uygun yay ve o atıkları hareket ettirecek cihazımızda ki titreşim ve akıllı güç ünitesi ile sorunsuz olarak temizleme yapmaktayız.

Bağcılar Güneşli tıkanıklık açma tuvalet ve lavabo tıkanmalarını garantili şekilde açan firmadır. Açılan tıkanıklıklar bir yıl boyunca garanti sürecindedir. Tekrar bir tıkanma durumu olursa ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Bu verdiğimiz serviste tıkanıklık aynı yerden ise Güneşli tıkanıklık açma servisimiz hiçbir ücret talep etmemektedir.

bağcılar güneşli tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93