Güneşli tıkanıklık açma firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tıkalı kanal açma , pimaş açma , tuvalet açma ve lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bağcılar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Güneşli Kanal Açan Firmalar

Güneşli tıkanıklık açma tespit ettiği kadar değil kamera ile tekrar incelemeler yaparak en iyisini ortaya koyabilen bir tuvalet açma şirketidir. Pimaş içinden görüntü alınarak bir gider içi kılavuz kamera olabilir veya yaylı versiyonu ile net anlamda metotlarımızın işe yarama oranını ve ne kadar etkili kapasitede olduğumuzu sınayabiliriz. Bu amaçla en iyi şartları ve müşteri beklentilerine göre üstün bir performans ortaya koyabilmekteyiz. Güneşli tıkanıklık açma ile daire, apartman, okul, hastane içindeki atık su kokusu ve tıkanmalar için kanal açma işlemlerini bir İstanbul teknik servis firması olarak bir arada sunabiliriz. Kanal içlerinden hareketle sayısız uzunluktaki boruları kameralar ile görüntüleme yaparken, herhangi bir kırılma gibi sorunlar varsa yerlerini de bulabiliyoruz ve beton içine işlemiş alanları düzeltmek için en az minimal hasar veriyoruz. Ayrıca lavabo, tuvalet ve banyo giderlerinin açılmasında yerine göre basınçlı su motorları, bazı atık delme ve kesme özellikli araçların denenmesi, bez veya benzeri cisimlerin geri çekilmesi için yakalama aparatını sunma gibi ayrıcalıklarımız vardır.

Güneşli tıkanıklık açma lağım kokusu problemi gibi dairelere yayılan sıkıntılar için pimaş yıkama yapabilmektedir. Aslında iki açıdan konuya bakalım: Eğer atık borusu kırılmış, çatlamış ise oradan bir çıkış olacaktır ve bu da direkt koku problemi olup, az önce bahsettiğimiz bazı kameralar ile yerini bulup kısmen bir tadilat ile onarabiliriz. Eğer başka faktörlerden oluşmuş kokular ise atıkları da içten temizleme metotlarımız birkaç tanedir ve hepsini robot cihazlar ile yönetmekteyiz.

Güneşli Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93