Etiler tıkanıklık açma firması olarak kameralı robot cihazlarla tıkalı lavabo açma , tuvalet açma ve kanal açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine servisimiz bulunmaktadır.

Etiler Kanal Tıkanması Açan Firmalar

Etiler tıkanıklık açma aşırı ve her gün kullanılan, sürekli tıkanma yapan lavabo problemlerini aynı gün içinde çözmek için özel cihaz metotları ile gider açma ve yaylı gider içi kamera ile de çalışmaların neticesinin öğrenilmesi adımlarını uygulamaktadır. Yani bir müşterimiz şüphe içerisine girerse, cihaz ekranı ile ne kadar sorunsuz olduğunu kanal içlerinden alınan kamera görüntüleri ile onlara göstermekten memnun kalacağız. Etiler tıkanıklık açma teknik ve yöntem arasında bina zararı dokunmayacak bir sıralamada yer alır. Pislik birikmesi, katran veya çok sert bir oluşumda kanallarda yer alması tıkanma açma çalışmasını yapmamamız için bir engel değildir. Metotlarımız arasında apartman bodrum katındaki atık kanallarının dolması ve robot cihazlar ile açılması işlemleri vardır. Plastik gider için cihaz kolu eklenerek belli bir yönde ilerletilir. Kameralar ile de son durum anlık izlenir. Ne kadar iyi neticenin orta konulduğu ise oradaki maddelerin gittiğinden emin olunana kadar devam eder ve birkaç saatlik toplam bir süre zarfını burada belirtebiliriz.

Etiler tıkanıklık açma özellikle komşunuzun kanalının tıkanması ve size de tavan, duvar bölmesinden başlayan damlamaların meydana geldiği durumlarda hem pimaş açma hem de kamera ile de sızan borularda yer tespiti çalışmaları bir arada yapmaktadır. Ayrıca bir kaçak yeri sunmada bir rapor niteliğinde sistemi analiz edebileceğimiz için tıkanmaya sebep olan bazı maddeleri de ayrıştırmada cihaz başlıklarını kullanıyoruz.

Etiler Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93