Eyüp cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda kamera sistemleri , dinleme sistemleri kullanılmaktadır. Fiyat sadece 99 TL dir Pro tesisatçı halkı düşünerek hakla hizmet vermektedir.

Eyüp su kaçağı tespiti ekiplerimizce küflü duvarlar ve hava kalitesindeki düşüş yaşanmış bazı odalar bizim için analize değer yerlerdir. Kaçak analizlerini bu şekilde bazı belirtiler ışığında ilgili kısımlara kaydırarak yapmaya özen gösteriyoruz.

Komşudan gelen su damlacıkları

Eyüp cihazla su kaçağı tespiti ile fark edilmeden oluşan ve özellikle erkenden teşhisin önemli olduğu kaçaklara ilişkin nasıl yöntem geliştirdiğimizi sizlerle hemen paylaşalım. Şehir suyunun ilaçlama zamanları veya bazı yol altındaki borulardaki çalışmalar, patlama gibi zamanlarda sularınız kesilmeye başlar. Dikkat ederseniz suyu açmaya çalıştığınızda gürültü bir ses duymanız gerekiyor. Bunun nedeni iç kısmında sudan çok havanın yer almasıdır. Aynı şekilde su kaçağı problemi yaşarken genelde eski tip musluk kullanıyorsanız ve bir kısmı betonun oldukça dışında yer alıyorsa sallanmaya başlayacaktır. Adeta betonu yerinden oynatacak durumda yer alabilir. Aynı şekilde açma kapama bataryalarında mevcut benzer durum görülebilir. Bu sırada metal boruların birbirine geçme kısımları, contalar yerinden nadir de olsa çıkabilir ve su gelmeye başladığında direk kaçak problemi oluşmaktadır. Ekiplerimiz eğer binanıza gelirlerse sadece nem analizi yaparak bile nereden yani hangi borudan bu suyun geldiğini anlayabilir. Damla damla şeklinde bile olsa kaçak tespitinde inanılmaz başarılı sonuçlar için bizleri arayınız.

Eyüp cihazla su kaçağı tespiti olarak maddi şartlar bakımından sizleri fazla zorlamayacak teknikler geliştirdik. Firmamız hakkında bu konuda daha fazla teknik bilgi almak ister misiniz?

eyüp cihazla su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93