Florya tıkanıklık açma tesisat firmamızda robotla kırmadan tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti verilmektedir. Pro tesisatçı tıkanıklık açma konusunda modern cihazlar kullanarak İstanbul geneli hizmet veren tesisatçı servisidir.

Tıkanıklıklara Hızlı Müdahale Ediyoruz

Florya tıkanıklık açan ; Florya tıkanıklık açan tesisatçı olarak ev ve iş yerlerinde oluşabilecek her türlü tıkanıklığa müdahale ediyoruz.

Florya lavabo açan ; Florya lavabo tıkanıklığı açma servis hizmetini özel yaylı robot cihazlarımızı kullanarak vermekteyiz.

Florya tuvalet açan ; Florya tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı olarak kırmadan tuvalet tıkanması açmaktayız. Ayrıntılı bilgi için şube telefonarını veya merkez telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Florya tıkanıklık açma kaliteli hizmetler departmanımız ile bozuk para veya daha küçük cisimlerin lavabo içine düşmesi veya tuvaletlere atılması sonucunda oluşan tıkanma vakalarını mercek altına alıyoruz. Bu bazen tuvalet kağıdının iç bölmesindeki sert karton kağıt bazen, yüzümüzü makyajdan ve çeşitli kirlerden temizledikten sonra tuvalete atılması şeklinde gelişebilir. Örnekleri kendinizce çoğaltabilirsiniz ve tek bir amacımız var: Kesinlikle o maddelerin çıkartılması değil, içten gider bölmelerinden tamamen kurtulması ve uzaklaştırılması şeklinde yazabiliriz. Florya tıkanıklık açma sizlerin tesisatlarındaki sıkıntıları aşabilecek bir kurum olup bunu gerçekleştirmek için modern olarak sayılabilecek cihazları kullanmaktadır. Örneğin rulo şeklinde karton mukavva yani tuvalet kağıdının iç ambalajı neredeyse bir boru çapı kadardır hatta daha küçüktür diyebiliriz. Onu yakalayıp geri çıkartmak son derece zordur. Fakat tam olarak çok yakınına gelerek hızlıca suyu göndermek sureti ile ki tazyikli sudan bahsediyoruz. Onun hızlıca hareket etmesini sağlayabiliriz. Suyu yeterince gönderebilirseniz kartonun dağılmasını ve parçalanmasını bile sağlayabilirsiniz. Bazen ise yoğun kağıtları daha uzağa ulaştırmak adına yapılan kanal açma metodu ile boru iç kısmından uygulanan ve boruları kırma gibi negatif yönleri olmayan yöntem ile daha başarılı sonuçlar aldığımız bile mümkündür. Elbette tüm bunları normal atıklar içinde uygulayabiliyoruz ve söz konusu yabancı herhangi bir cisim ise çözüm kesinlikle biz olmalıyız.

Florya tıkanıklık açma konusunda yukarıda anlattığımız veya benzer durumlar için bizleri arayabilirsiniz. Acil olarak ekiplerimiz yola çıkacak ve amatör yerine uzman bakış açımız ile sizlere yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Florya Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93