Gider borusundan su geliyor geri tepiyor diyorsanız mutalaka bir tıkanılık problemi ile karşı karşıyasınız. Pro tesisatçı firmamız İstanbul genelinde robot makine ve kameralı cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma servisi vermekteyiz.

Mutfak pimaşından su geri tepiyor ise zamanında bulaşık yıkarken yemek artıkları ve yağ kalıntıları bu konuya neden olmuş olabilir. Kullanıma dikkat ederseniz tıkanıklık problemi başınıza daha geç veya hiç gelmeyecektir.

Su Neden Geri Geliyor

Pimaş borusunda ki su tıkanıklık probleminden dolayı geri gelebilir. Tuvalet tıkandı döktüğüm su geri geliyor diyorsanız tuvaet giderinde zamanla atılan ıslak medil, tuvalet kağıtları neden olabilir. Kullanıma dikkat etmek tüm tıkanıklıkların önüne geçer. Banyo gideri yavaş çekitor ya da su geri tepiyor olabilir buda şapuan kimyasal kalıntıları ve saç kılı nedeni ile meydana gelebiliyor.

Gider borusundan su geliyor geri tepiyor ise lavabo borusu gider tıkanıklığı açma ihtiyacı hissedilen sistemlerdeki atık geçmekte olan kanalları farklı nesneler ile tıkanabilmektedir. Peçete kalıntıları suyu çabuk çeker yalnız hızlıca çözünemeyebilir ve bazı lavabo eviye sistemleri kaldırıp, çıkartma özelliğine sahiptir ki böyle varyasyonlarda daha büyük nesneler ister istemez oraya düşebilmektedir. Elbette lavabo kullanırken saç ve sakal artıkları tıkama yapar mı diye sorularınız olabilir. Cevabımız eğer atık sistemi içinde kalıyorsa mutlaka problem oluşturmasıdır.

Çözüm Merkezi lavabo kanal içi temizleme departmanı olarak bizler tıkanma nedeni olan nesneleri en ufak bir takım ucuz lavabo aç kimyasalları kullanmadan oradan tahliye etmekteyiz. Hedefimiz lavabodan geri çıkartmadan, atıkları kanalizasyona hızlıca göndermektir. Bunun içi eviye içi ve pimaş kanalına dair yine içten elektronik robot cihazları ile işlemlerimizi yaparız. Bazen karşımızda yumak durumuna gelmiş saç ve sakalların bir araya geçtiği eviyedeki kalıntılar olabilir ve burgulu bir mekanik ile o boruya zaten ulaşabilmemizden dolayı hızlıca temizleyebiliriz. Diğeri ise 20 metreden uzun çalışma alanına sahip dirsek, çift çatal, körük, tek çatal gibi bir lavabo birleşim sistemlerinin içinde çok yakınına gelerek su püskürtmesi, 50-70-100’lük boru çapı fark etmeksizin hepsinde uygulanabilir farklı atık ayrıştırma metotları ile de yardımcı olabiliriz.

Lavabo içi atık su sızıntısı problemlerini gidermek için arayabileceğiniz teknik servis biz olabiliriz. Özellikle kamera ve el bilgisayarı ve anlık takip, analiz gibi öğretileri sunmamız her bina sistemi için kalıcı çözümü getirecektir.

gider borusundan su geliyor geri tepiyor

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93