Ihlamurkuyu tesisatçı ile su kaçağı tespiti , tıkalı boru açımı ve petek temizliği gibi profesyonel tesisat hizmetleri alabilirsiniz.

Ihlamurkuyu tesisatçı ekiplerimiz ile aynı gün içinde tesisatları temizleyebiliriz. Tıkanıklık açma işlemlerimiz sırasında apartman su taşkınlarına neden olan logar hatlarına dair çalışmalarımızda vardır. Bu kısımlardaki atıklar bir hayli yoğun olmasına rağmen özel cihazlarımız ile gerek logar deposu gerekse kanal içlerine hasar vermeden açabiliyoruz. Ihlamurkuyu tıkanıklık açma , kanal açma hizmeti veriyoruz.

Petek Temizliği ve Su Kaçağı Tespiti

Ihlamurkuyu tesisatçı servis çalışanlarımızın sertifikalı ve sorunu çözme becerisi sayesinde gün içinde ısınma sorununa son verebiliriz. Petek temizliği işlemleri yapıldıktan sonra ısı etkisi aynı gün içinde hızlıca görülebilir. Yaptığımız cihazlarımız ile atıkların salonu veya diğer ev alanlarını batırmadan cihazlar ve kablolar ile çıkartılmasıdır. Ayrıca bu işlem tesisat içi çürüme oluşması varsa buna meydan vermeyecek yani olumlu bir gelişme olarak da görebilirsiniz. Isı ölçümlerinde oda sıcaklığına önem verdiğimiz kadar pek içi ölçümleri çalışma öncesinde ve sonrasında yaparak stabil tutmaya dikkat ederiz. Petek bağlantı ve ayar kısımları dikkatlice kontrol edilerek size tesisat teslim edilir. Özellikle evinde kombi kullananlar için daha az yakıt tasarrufu, merkezi ısıtma sistemi varsa eğer ısınma sorununun ortadan kalkması şeklinde sonuç alınabilir. Ihlamurkuyu petek temizliği yaptımak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ihlamurkuyu tesisatçı ustalarımız ile nemlilik oranlarını çoğu yüzeyde dıştan analiz edebiliyoruz. Oradan boru geçip geçmediğini yine aynı termal cihazlar ile tatlı su boruları yani metal boruları anlamak için kullanabiliyoruz. Su kaçağı tespiti teknolojileri arasında en verimli teknikleri kullanmaya çalışıyoruz ve eğer atık madde birikimi, kireç gibi maddelerin artması, boruya hasar vermesi gibi oluşumlar varsa bunu hemen çözüme kavuşturabiliriz. Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti için hemen arayın ekiplerimizi evinize yönlendirelim.

ıhlamurkuyu tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93