İstanbul Pimaş açma işi yapan tesisatçılar tıkalı tuvalet açma , lavabo açma ve atık su giderleri açma servisi Avrupa ve Anadolu Yakasında ofisimiz vardır. Pro tesisatçı olarak tıkalı pimaş giderini robot makineli cihazlarla temizliyoruz.

İstanbul Pimaş açma işi yapan tesisat firmaları tuvaletin kanal giderinde doluluk oranlarını yok etmek ve tuvalet tıkanması için ne yapılması gerekir gibi konularda robot cihaz kullanarak hemen sonuç alabilen ekiplere sahiptir. Birkaç metrelik tel ile tuvalete veya herhangi sıhhi kanala adeta soba borusu temizler gibi yapılacak çalışmalar ile kırılma ve tam olarak temizlenmeme riski vardır. Biz daha kalıcı türdeki adımları uyguluyoruz.

İstanbul Pimaş Açma Servisi

İstanbul Pimaş açma işi yapan tesisatçılar öğrenci evinde, iş yerinde, AVM’nin giderlerinin tıkanması, tuvalet giderlerine bakım yapılmasında ve daha pek çok konuda kanal temizliğini kırmadan yapmaktayız. İtinalı şekilden gerekirse 15 dakikamızı kanal içlerindeki sorunları anlamak için 20 metreye kadar kamera ile araştırma verme ayırırız. Karşımızda atık ile dolup taşmış, kanal iç yapısında en ufak boşluk olmayan ve derinliği yarım metreyi bulan bir lağım sistemi düşünelim. Kıvrım özelliği sayesinde ilgili yarı açık kalan gider ağzından başlayarak kanalın içindeki yol düzeneği ne olursa olsun robot cihaza bağlayacak helezon yay ile en verimli türü olan ön kısımdaki hareketliliği sağlayacak titreşim cihaz ile verilir ve birikintiler ayrışmaya hemen başlar. Set gibi kanalı kapatan atık ayrıştığı anda içerisindeki yoğun su tabakası da bu yolu kullanarak açılmasında verimli olmaktadır.

Bazı şartlarda küçük atık delme üniteleri de kullanmak sureti ile biz daha teknik adımlar atabiliriz. Göbek yani orta kısmı ve devamında daha geniş açılı küçük pensler yardımı ile de yine zararsız şekilde kanallardaki tüm yoğunluğu ortadan alabiliriz.

İstanbul Pimaş açma işi yapan tesisatçılar

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93