Kadıköy Hasanpaşa tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla lavabo açma , gider açma ve tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Hasanpaşa Gider Tıkanıklığı Açma

Kadıköy Hasanpaşa tıkanıklık açma garantili banyodaki lavabo gideri açma işlemi yapabilir. Lavabo pimaşında koku var ise lavabo açan tesisatçı kameralı takip yapar. Lavabodaki tezgah duvar veya zemin kısmı ile bağlantılı bölgedeki ara gider kısmı çıkartılır. Her iki taraf içinde kamera ile bakılır. Hatta sizde ekrandan bakarak çalışmalarımızı kontrol edebilirsiniz. Genelde banyodaki tuvaletteki lavaboyu tıkayan saç, sakal mutfaktaki lavaboyu tıkayan bulaşık yemek artıkları, donmuş yağlar olup birazdan anlatacağımız yöntemler ile tamamen sorunları bitirebiliriz. Kadıköy Hasanpaşa tıkanıklık açma banyodaki lavabo giderini kırmadan garanti vererek açabilir. Tıkanık lavaboyu yeniden tadilatsız açan çözümler için gerektiğinde sertleşen nesneleri yumuşatmada, donmuş atık yağları çözmede kimyasal kullandığımız oluyor. Yalnız bu yardımcı aracımızdır. Pimaştan daha zararsız ayrıştırmak için kullanırız. Özel spiral helezon yay ile zaten atıkları delerek uzaklaştırabiliyoruz. Kısa bir süre kameralı lavabo açma sistemi ile araştırma yapılması o noktaların bulunması için yeterlidir. Atığa dokunacak kadar yaklaşsanız bir bez ile temizlemek isterdiniz değil mi? İşte bunun için 20 tane aparat elimizde bulunuyor. Geniş, dar ağızlı, irili ufaklı teller ve ufak atık delme mekanizmaları hep helezon yaya takılarak sisteme gönderilip sıkıştığı noktadan ileriye oynatılması, bazılarının geri alınması, kesilmesi ve daha fazla işlemler pimaşa da zarar vermeksizin yapılmaktadır.

Kadıköy Hasanpaşa tıkanıklık açma banyodaki lavabo gideri için kırmadan robot kullanan firmadır. 1998’den beri köklü, deneyimli lağımcı ustalarımız ile İstanbul lavabo açan firma hizmetleri sunmaktayız. Arayın ve telefondaki arkadaşımız şu anda hemen sizlere yardımcı olsun.

Kadıköy Hasanpaşa Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93