Kanalizasyon temizliği tıkalı kanalizasyon gideri içerisinden başlamak üzere dikkatli bir şekilde kırma ya da dökme gibi en olmadık girişimleri mahal vermeden çalışmalarımız sürmektedir. Düzenli bir kanal içi çalışman anahtarı o maddelerin ve tüm birikintilerin dikkatlice sistemden uzaklaştırılmasını gerektirir ve bunu nasıl yaptığımızı sizlere anlatmak istiyoruz.

Pimaş boru tıkanıklıkları kırmadan zahmetsizce açılır ve aynı gün işlem bitirilir. Sıhhi atık kanalı içinde kullanıma bağlı olarak yoğun miktarda maddeler oluşur. Yoğun bir şekilde otogar içerisindeki tuvalet kabinine tıkanma yaptığını ve kullanılmasındaki problemleri anlatarak uç bir örnek verelim. Çeşitli gıda artıkları veya bazı ambalaj kalıntıları bilerek gider içerisine atılabilir. Orada bazı nesneleri geri çıkartmak için robot cihazımıza takılabilecek yakalama başlığı ile kameralı sistemimizi birlikte kullanarak iyi bir şekilde sonuç olabiliriz. Birikme halindeki tuvalet atıklarını ise silindirli bir yapı içerisinde helezon yaylı başlıklı bir mekanizma ile cihazımıza takıp 30 metreye yakın idare etme kapasitesiyle tamamen temizleyebiliriz. Bunu atığı delerek uzağa gönderme, olduğu yerden hareket ettirme olarak da düşünebilirsiniz. Kesinlikle bu çalışma sırasında plastik gidere bir baskı söz konusu değildir ve yavaş bir şekilde uygulanarak en mükemmel sonuçlar alınacaktır.

İstanbul’da profesyonel kanalizasyon temizliği tıkalı kanalizasyon açma servisi arıyorsanız iletişim numaralarımızı mutlaka aramalısınız. Bizim tek çalışmamız kesinlikle tuvalet sistemleri için değildir. Bahsettiğimiz basınçlı su teknikleri ile lavabo, banyo kanallarında yıkama çalışmalarını da içerebilir.

Kanalizasyon temizliği tıkalı kanalizasyon gideri

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93