Makine ile tıkalı boru açan usta sayesinde tıkanmış olan tuvalet, lavabo ve ana gider pimaş borusu kırmadan dökmeden açılmaktadır. Pro tesisatçı Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerini arayabilirsiniz.

Neden Pro Tesisatçı ; son teknoloji robot makineli cihazlar yanında kameralı boru görüntüleme cihazları kullanılarak ev ve iş yerlerine tıkalı boru açan usta servisi vermekteyiz.,

Makine ile tıkalı boru açan usta robotla, makine ile pimaş, kanal tıkanıklığı açma işlemleri pimaş boruları kırmadan gider açan firma olarak sistemdeki tüm geri tepme, lağım kokusu gibi sorunların üstesinden gelmek içindir. Atık su borusunda kanal açma yöntemleri nasıl kullanılır?

Makine ile tıkalı boru açan usta yağmur, kuş tüyü, toz, gider tesisatı içerisine atılan çeşitli çöp niyetindeki cisimler, giderde takılan tuvalet kağıdı gibi pek çok sorun problem yaşamanızın nedeni olabilir. Lağım suyu ile dolan kanal içerisine aktarılacak getireceğimiz cihazımızdaki bir açma yayı ile nesnelerin hareketini sağlamaktayız. Unutmayın ki lağım borusunda atık sıkışması çökme, giderde çatlamaya neden olabilir ve bunun tek çözümü tadilat ile hasarlı gider kanalını tamir etmekten geçmektedir. Halbuki herhangi bir gider borusunda getireceğimiz robot makine ile çözüm yarım saat kadar sürmektedir. Kanal borularında yıkama çalışması işlemini tazyikli su makinesi ile yapabileceğimiz gibi robot makinedeki açıcı helezon çelik yayın gidere takılması ve atıklara bu yayın titreşimi, açılması ile tam kapasite temizlik sağlayabiliriz. Atık sıkışmasını hareket ettirecek olan küçücük bir gediktir yay bu işi muazzam derecede yapmakla birlikte bir anda biriken sularla birlikte gider içindeki nesnelerde hareketlenme olacaktır.

Makine ile tıkalı boru açan usta basınçlı kanal yıkama makinesi ile gider açma işlemleri gibi pek çok seçeneğimiz vardır. Aklınıza gelebilecek her türlü gider kanalı için kullanılabilir. En önemli ayrıntı ise kamera ile kontrol edebilecek işlemlerimizdir ve gider kanalında çökme, sızıntı gibi durumlardan atıkların gerçekten uzaklaştığına kadar pek çok analizi yapabiliriz.

makine ile tıkalı boru açan usta

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93