İstanbul tıkalı pimaş açanlar telefon numarası Avrupa yakası : 0551 231 83 55 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 dır kırmadan robot makinelerle tıkalı pimaş, lavabo, tuvalet gider açma firmasıyız. Pro tesisatçı firmamızda tıkana pimaş giderlerine robot makinelerle müdahale ediyoruz.

Tıkalı pimaş açanlar telefon numarası Avrupa yakası servis bölgeleri ; Arnavutköy , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Başakşehir , Beylikdüzü , Beşiktaş , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kağıthane , Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri , Sultangazi , Şişli  ve Zeytinburnu olmak üzere tüm avrupa yakasına hizmetimiz vardır üstelik sabit fiyat garantisi ile servis veriyoruz.  Anadolu Yakası pimaş açan tesisatçılar servis bölgeleri ; Adalar , Ataşehir, Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Pendik , Sancaktepe , Maltepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye ve Üsküdar mahalle ve semt civarına hizmet vermekteyiz.

İstanbul Pimaş Açan Firmalar

Tıkalı pimaş açanlar aynı zaman koku önleyici teknik servis özelliği de taşımaktadır. Klozetin rezervuardan aldığı su yetersiz olduğu zaman gider içindeki hattan kokular gelebilir. Bazen ise burası en ufak kusuru bile olmamasına rağmen, yalnızca pimaş sızıntı sorunu ile de görülebilir. Biz özel kameralar ile yerlerini net olarak bulmaktayız.

Tıkalı pimaş açanlar boru çatlamalarına imkan tanıyan biraz da atık maddelerin orada birikmesidir ve bazı öncelikleri ertelemek ve lavabo pompası ve açıcılar ile zamanı doldurmak yapılan bazı hatalardan bir kaçıdır. Aslında saç ve sakal parçaları bile ilk başta eviye altını işgal edebilir ve orası için pek elektronik cihaz kullanımına gerek yoktur. Çünkü genelde sökülüp takılan ünitelerdir ve böyle değilse bağlantı aralığı ile biz rahatlıkla cihazın bir parçasını ekleyerek orada gücü çok yüksek olmayacak ölçülerde basınçlı su ile lavabo gideri yıkama çalışması yapabiliyoruz. Ayrıca daha derine ve uzağa doğru da zamanla gitmiş olan atıklara yönelik görünmeyen alanlara ulaşabilecek ve bunu kırmadan yapabilecek cihazlarımızın etkili menzili 20 metreden fazla olup, bazen yoğun atık ile karşılamamız durumunda oradaki nesneleri daha ufak parçalara bölme ve su ile püskürtme gibi aşamaları birlikte yapmaktayız.

Tıkalı pimaş açanlar tesisatın zarar görmesini engellemek için artık eski tip teknikleri tamamen elinizle itmeli ve modern cihazların kullanılmasına izin vermelisiniz. Bu sayede birkaç defa değil, tek seferlik işçilik ile atık suyun gitmesinde en ufak bir geri tepme gibi vakaların olmasını da önlemiş olacaksınız.

 

tıkalı pimaş açanlar telefon numarası

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93