Maltepe İdealtepe tıkanıklık açma servisi olarak kameralı cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Maltepe semtine servisimiz bulunmaktadır.

İdealtepe Tıkalı Kanal Açan Ustalar

Maltepe İdealtepe tıkanıklık açma kanalizasyon arızasında onarma yapan firmadır. Evi kanalizasyon suyu atığın basması nasıl önlenir? Kanalizasyona giden atık sular geri tepiyor, geliyor ise tuvalet mi yoksa tuvalet tıkanıklığı açma mı gibi soru işaretlerini aydınlatmak için gözlem yapılması gerekir. Çok uzun sürmeyecek kanalın içine takılacak ve hiçbir yeri sökmeden, kırmadan yapılacak incelemelerin ardından taşma nedenleri ve atık sorunlarının tam olarak konumları saptanacaktır. Maltepe İdealtepe tıkanıklık açma kanalizasyonda tıkalı kalan giderleri makineyle bulan firmadır. Tuvalet pimaşı, rögar, logar gideri içine kamera takıp işlemleri devam ettiririz. Tuvalet tıkanması açma rögar derinliği, içindeki atık kümeleri, kanalizasyona geçiş hatlarında zorlanma olup olmadığı, daire tesisatınızdaki tuvalet gideri içindeki atık durmasına neden olan alanlar ne varsa hepsini buluruz. Her iki tesisat için ortalama 1-2 saat içinde temizlenmesini sağlayacak robot aygıttaki çelik yayı kullanırız. Gider açma kanal içlerine rögar kapağı ve tuvalet gider seramiği kullanılacağı için tadilat olmaz. Atık sıkışmasının nedeni iyice yerleşmesidir. Bunu da özel titreşim verilmesi ile yayların atıkları parçalama usulü ile aşmaktayız. Kanal tıkanıklığı açma bu nesneler hareketli hale gelerek logara gidecektir. Logarda tuvalet tıkanması açma var ise oradan da yine aynı cihaz ve gerekirse farklı atık parçalama başlıkları takılması ile kanalizasyona geçilmesini sağlamaktayız.

Maltepe İdealtepe tıkanıklık açma kanalizasyondan geri gelen atık problemini kameralı robotla çözen firmadır. Lavabo açan tesisatçı zemin, bodrum katta sürekli tıkanan tuvalet, kanalizasyon boruları için profesyonel gider açma işlemleri yapan firmamızı arayabilirsiniz. Kanal açma villa, apartman katı, iş yeri, kamu binası, hastanede tıkalı tuvaleti açma çalışmaları modern cihazlar ve garantili olarak sunulmaya devam ediyor.

Maltepe İdealtepe Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93