Sultangazi su kaçağı tespiti telefon numarası 0551 231 83 55 sadece 99 TL kırmadan noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı için bizi arayabilirsiniz. Sultangazi tesisat olarak başarıyı şirket prensipleri arasında uzun süredir ekleyen ve bu uğurda pratik çözümleri İstanbul’a getiren yöneticilerimiz ile tespit, onarım gibi araştırma sürecinde doğruluk yüzdesi yüksek başarı oranlarımız ile sizlerleyiz.

Pro Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti Sultangazi

Sultangazi su kaçağı tespiti evinizde diğer odalara göre daha boğuk havalar olabilir. Duvara elinizi değdirdiğiniz zaman ıslaklık beton içine çoktan geçmiştir ve büyük ihtimal üst komşunuzun aynı kısımdaki tesisat aksaklığı problemin kaynağı olabilir. Lakin bizim amacımız olasılıklar yada varsayımlar ile değil, kesin teşhis konularak eyleme geçmektir ve ilk işimiz duvardaki nem oranını, ısı değişimlerini saptadığımız termal kamerayı kullanmak olabilir. Sadece bu şekilde değil o bölgedeki boruların yerlerini de araştırmak için çok etkilidir. Her zaman kaçak var diye tadilat zorunlu değildir fakat siz geciktirirseniz sorun giderek büyüyebilir. Bu tür sorunların önüne geçmek için sultangazi kameralı su tesisatçısı veya sultangazi cihazlı su tesisatçı olarak bizi evinize çağırabilirsiniz.

Sultangazi su kaçağı tespiti inşaat aşamasında döşenen boruların metal yada plastik olması bulmamızı asla zorlaştırmamaktadır. Beton yüzeyi ayrıştıran ve görüntü olarak sadece tesisatları, içindeki su sıcaklıkları, tam olarak yerini gösteren termal cihaz ile sorunun devam etmemesi ve giderek kötüleşmemesi için çabuk olarak çalışanlarımız eyleme geçeceklerdir. Birkaç saniye betona cihazı değdirmesi ile boruların yerlerini anında bulabiliyoruz. Sultangazi su kaçağı tespitinde 1-2 boruda kaçak varsa ve robot cihaz ile içini gördüğümüzde küçük ise dolgu ile kapatabiliriz. Lakin daha büyük ve bir hayli sızdırıyorsa yeni boru takmak ve tadilat işlemi 1 gün içinde tamamlanacaktır

sultangazi su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93