Tuvalet borusu tıkandı nasıl açılır ? Kırmadan robot makinalı cihazlar kullanarak tıkanan tuvaleti açıyruz. Pro tesisatçı İstanbul genelinde aynı gün içinde tıkanan tuvaleti açma servisi vermektedir.

Tuvalet Pimaş Boru Tıkanması Açma

Tuvalet borusu tıkanması açma ekibi olarak tıkanan tuvalet problemi ve açılması, küvet duş gideri, klozet gider borusu, kanalizasyon logar tıkanıklığı açma gibi sayısız türdeki sorunlar için ideal bir firmayız. İstanbul içi geniş bir alanda makineli sistemler ile tıkanan atık borularının açılması işlemlerimiz sürmekte ve inanılmaz net sonuçları sizlere sunmak istiyoruz. Tuvalet borusu tıkandı nasıl açılır ? Pro tesisatçı olarak ithal ve orijinal atık borusu içerisinden başlayacak düzeyde kanallardaki maddelerin temizlenmesi tarafımızca yapılmaktadır. Bodrum kattaki tuvaletin taşma yapması, apartman bodrum katında atık borusu tıkanması, evinizdeki tuvaleti kullanamamanız veya farklı şikayetlerde yalnızca plastik gider içerisinden başlamak üzere bu alanlarda bir kaç metrelik kanal içindeki maddelerin uzaklaştırılmasını sağlıyoruz. Bu işlemlerde herhangi bir yan etki kesinlikle yoktur. Garantili tıkalı tuvalet açma işlemleri WC tuvalet kanalı temizliği konusunda da geçerlidir. Uyguladığımız tam olarak bir çelik halat ve içerisinden geçen elektronik devreler yardımı ile uç kısmına takılan bazı başlıkların ve kameraların çalıştırılmasıdır. Bu işlem sırasında ve ışıklandırma gibi özellikleri kullanarak etkin olarak nerede ve ne kadar tıkanma var hemen görebiliriz.

Tuvalet borusu tıkandı nasıl açılır ekiplerimiz robotla tuvalet açma çalışmaları sırasında atıklarla beraber biriken atık sularının tuvalet içerisinden gönderilmesi konusunda da cihaz yardımı ile net adımlar atmaktadır. Tuvalet suyunun taşması, bina içinden lağım kokusu gelmesine yol açar ve bazı toz açıcılar yerine bizleri tercih ederek hemen çözüm bulabilirsiniz.

Tuvalet borusu tıkandı nasıl açılır

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93