Yeşilyurt tıkanıklık açma servisi ile tuvalet tıkanıklığı açma ,lavabo açma ve kanalizasyon açma gibi hizmetler alabilirsiniz. Pro tesisatçı adındanda anlaşılacağı gibi profesyonel hizmet anlayışı ile servisvermektedir.

Yeşilyurt tıkanıklık açma elemanlarımız bilim ve teknolojinin gücünün tesisatlar için faydalı olduğuna inanıyor ve bu alanda özel bir eğitim alarak, uzun süredir elektronik cihazlar ile sizlere destek olmaktadır. Yeşilyurt lavabo açan tesisatçı mı aramaıştınız ?

Tuvalet tıkanıklığı açma

Yeşilyurt tıkanıklık açma işlemleri tıkanan tuvaletler, taşan lağım suları, logar hatları, mazgal içi atıkların çoğalması, lavabo taşkınlarında hizmet olarak devam etmektedir. Tuvalet lavabolarının kullanılmasında çok defa karşınıza çıkacak ve sadece elinizi yıkadığınız halde bile küvet suyu hafif şekilde yükselmesine neden olacak problemlerin çözümleri sanıldığı kadar zor değildir. Bazen evyenin altındaki süzgeç bölümüne atılanlar bile buna neden olabilir. Bu kısımda atık bulursak temizleyebiliriz ve tıkanıklık genelde hemen çözülür. Fakat ustalarımız daha ihtiyatlı olmak adına hemen altındaki gider borusu ve cihaz ile 50’lik yada 70’lik sert plastik gideri olan bölümleri de kontrol edebilirler. Yeşilyurt tuvalet tıkanıklık açma işlemine tabi tutulan tesisatlarda bazen yemek artıklarının buna ana neden olduğunu görmekteyiz. Fakat aşılamaz bir sorun değildir. Borulardaki basınç düşmesi kaçak şüphesi olduğu kadar atıklarla alakalı da olabilir. Düzenli olarak temiz su ihtiyacınızı giderdiğiniz hatları ele alırsak eğer muslukları açık bırakıp, suyun düzenli şekilde akması sağlanarak, bu hattı besleyen boruları termal kamera ile yerlerini tam olarak bulurken, akustik cihaz ile basınçlarını ölçebiliriz. 9 barın altındakilerde su zorlanıyor demektir ve temiz su borularına ilişkin tıkanıklığın tam yerini bu şekilde buluyoruz.

Yeşilyurt tıkanıklık açma tadilatsız ekibimizce gerçekleştirilen bir operasyon olup, haliyle hem ekonomik hem de hasarsız şekilde yapılmaktadır.

yeşilyurt tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93