Bahçeşehir tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot ihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma , tıkalı tuvalet açma ve gider açma servisimiz mevcuttur. Bahçeşehir tıkanıklık açma olarak aynı gün içerisinde Başakşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Bahçeşehir Tıkalı Pimaş Temizleme

Bahçeşehir tıkanıklık açma İstanbul görüntüleme cihazı ile lavabo açan firma ustalarıdır. Aniden yükselen lavabo suları hayatınızı çileden çıkartabilir. Bir anda sorun karşınıza genelde çıkmaz ve geçmişte de biraz benzer durumlar meydana gelmiş olması lazım. Lavaboyu tıkayan pis su gideri kırmadan açmak temizlemek asında mümkündür. Üstelik kameralı sistemler ile ne kadar iyi anlamda sonuç meydana getirdiğimizi de gözler önüne sererek doğru adımlar atmaktayız. Bahçeşehir tıkanıklık açma pimaş görüntüleme cihazı ile kameralı lavabo açma işlemlerinde tadilat ihtimalini çöpe atmaktadır. Lavaboyu tıkayan atık var ve sıhhi tesisat arızası yoksa düzeltilmesi gereken yalnızca atıklar olup tadilata da gerek kalmayacaktır. Bunu 15 dakikalık görüntü alma işlemi ile tamamlarız. Bulaşık yıkarken lavabo taştı ise yağlanma ve atık durumları daha çok ön planda olabilir ve görüntü alıp hemen cihaza bir yay takarız. Yayı birkaç tane birleştirerek 30 metreye kadar istersek ulaşabiliriz. Lavabo pimaşından gitmeyen atıklar ne kadar çok açıcı ilaç kullansanız da hep sorun oluşturur. Görülen kısma yay gelir cihazda ittirici güç ile hiçbir nokta kırılmadan birkaç metre ilerleme inanılmaz bir rahatlama meydana getirecektir.

Bahçeşehir tıkanıklık açma pimaştan görüntü alarak kırmadan lavabo açan tesisatçı mutlaka amatör ucuz teller ile hizmet veren firmalara karşı dikkatli olmanızı önermektedir. Bazen lavabo gideri küçük, dar, yanlış seçilmiş olabilir. Analizler lavabo tıkanıklığı açma ekibimiz ile yapılıp sizlere doğru bilgiler vererek düzeltmek amacıyla ilgili çalışmalarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Bahçeşehir Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93