Kameralı cihazla tıkalı pimaşları açan tesisatçı İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında şube telefon numarası sitemizde yer almaktadır 99 TL den başlayan fiyatlar için bizi arayın. Pro tesisatçı firmamızda robot makineler ve kamera sistemleri kullanarak tıkanıklıklar açılmaktadır.

Tıkalı olan lavaboyu açmak oldukça zordur. Lavabo açma işlemini bu işte profesyonel olmuş ve profesyonel makineler yapan firmalara danışmak önemlidir. Çünkü tıkanıklığı gidermeyle iş tamamen bitmiyor açıldıktan sonra da yapılması gereken işlemler vardır.  Kameralı cihazla tıkalı pimaşları açan tesisatçı bu işi profesyonel makinelerle yapan kişilerdir. Pimaş aslında PVC adı verilen atık su borularının teknik ismidir. Halk dilinde ise gider borularıdır. Oldukça dayanıklı olan bu borular tesisatçıların en çok tercih ettiği üründür. Pimaşlar kanalizasyon borularına bağlanmış boru hattı olarak da tanımlanabilir. Bu boruların yapımında dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Örneğin boruların yapımında çatlak olmamasına dikkat etmeliyiz.

Pimaşların tıkanmasına sebep olan bir çok neden vardır. Bunlara örnek verecek olursak yağ atıkları, pimaşlara atıldığında erimeyen ve katı cisimler olarak söyleyebiliriz. Lavabo tıkandıktan sonra kendi kendimize keşke dikkatli davransaydım deseniz de artık iş işten geçmiştir, asıl önemli olan sorun çözüldükten sonra dikkat edilmesi gerekenler vardır. Pimaş açma işi önceden çok zorlu ve zahmetli olsa da kameralı cihazla tıkalı pimaşları açan tesisatçı olduğu için kolay bir şekilde daha temiz çalışma sistemiyle yapılabilmektedir. Bu işlem aynı zamanda pimaşlara, lavabo ve tuvalet gibi yerleri kırmadan, sistemini bozmadan yapılabilmektedir. Normal bir tesisatçı ile daha önceden çalıştığınızda daha iyi anlayabilirsiniz.

Kameralı cihazla tıkalı pimaşları açan tesisatçı gidere atılan bez, şişe, ped gibi maddeleri kolayca çıkarılmasını sağlar. Pimaş açmanın kostik dökmek gibi birkaç yolu vardır. Bu işlem oldukça sıkıntılı olabilir çünkü kostik borulardaki contaları eritebilmektedir ve size sorun teşkil etmese de alt katta ki komşunuza sorun çıkarabilir. Bu işlemi yağ ve kireç tabakası tıkanıklıkları için yapabilirsiniz. Katı bir cisimle tıkanmış lavaboyu açması imkansızdır bunun için kameralı cihazla çalışan tesisatçı kamera ile tıkanıklığın neye sebep olduğunu ve nerde olduğu öğrendikten sonra işlemi kısa bir sürede bitirebilir. 150 bara kadar basınç uygulayan bu sistem boru çeperlerinde hiçbir pislik bırakmadan kolayca temizler ve kanalizasyona gitmesini sağlar. Bütün bu işlemlerin uygulanması işinde uzman olan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır.

Kameralı cihazla tıkalı pimaşları açan tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93