Kameralı tıkanıklık açan firma Avrupa yakası : 0551 231 83 55 Anadolu yakası : 0216 612 55 90 robot makine kullanarak tıkanıklığı açıyoruz. Pro tesisatçı kamera sistemleri kullanarak tesisatın içini görür ve tıkanıklığın yerini belirledikten sonra kanal açma makinesi kullanarak tıkanmayı açar.

Tıkalı giderler ev veya işyerlerinde istenmeyen durumlara yol açan, tesisatta daha büyük problemlere yol açabilecek, hem maddi hem manevi olarak rahatsızlık veren sıkıntıların başındadır. Kameralı tıkanıklık açan firma bu problemi en kısa ve temiz şekilde tamir eden firmalardır. Kaliteli ve güvenilir tesisat firmaları tıkanıklığı modern cihazlar kullanarak tespit ederler. Eski yöntem tahmini olarak birkaç yerin kırılması ile tıkanıklığın bulunması idi. Teknolojik cihazlarla artık kırma işlemi yapılmasına gerek yoktur. Kullanılan cihazlardan bazıları şunlardır:

  • Kameralı tespit cihazları
  • Termal kameralı cihazlar
  • Dinleme cihazları
  • Basınçlı yıkama ve temizleme cihazları
İstanbul Yetkili Tıkanıklık Açma Servisi

Bu tür teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan tespit ve tamirat işlemi ile tıkalı giderler ve tesisat tam anlamıyla yeni gibi yapılmaktadır. Tıkalı gider sorunları yaşanmaması için önceden tedbir alınmalıdır. Özellikle mutfak lavabolarına yağlı yemek atıkları dökülmemelidir. Lavabo süzgeci kullanılmadan çöp birikintisi lavaboda bekletilmemelidir. Tuvalet giderlerine kesinlikle ıslak mendil, ped, peçete gibi erimeyecek kağıt malzemeler atılmamalıdır. Bu tür maddeler ilk anda olmasa bile zaman içinde tıkanıklığa hatta geri tepmelere sebep olmaktadır. Tedbirler alınsa dahi tıkanıklık yaşanıyorsa kameralı tıkanıklık açan firma ile irtibata geçilmelidir. Tıkanıklık boruların eskimesi ve özelliğini kaybetmesi yada tesisatın hatalı döşenmesi sebebiyle de meydana gelebilir. Yapılan kontrollerde sıkça rastlanan bir durum olan tesisatın hatalı olması durumunda yapılacak işlem maalesef tesisatın değiştirilmesidir.

Kameralı tıkanıklık açan firma çağrılmadan önce firma hakkında araştırma yapılmalıdır. İşinin uzmanı olmayan, usta olarak tabir edilen, cihaz kullanmayan kişilerle çözüm aranmamalıdır. Zira profesyonel ekip ve cihazlarla fazla tadilat ve masraf çıkarmadan yapılabilecek tamiratlar, uzman olmayan kişilerce yapılmaya başlandığında beklenilenden fazla tamirat ve masrafa yol açmaktadır. Firmanın internet sayfasından yapılacak değerlendirme sonrası müşteri temsilcisi ile görüşülmelidir. Tesisatta tıkanıklığa yol açan sorun tespit edildikten sonra yapılacak işlemler için garanti istenmeli, daha sonra aynı arıza yaşanması durumunda ücretsiz hizmet alınacağı teyit edilmelidir. İşine ve kalitesine güvenen firmalar bunu rahatlıkla kabul edecekler, kullandıkları malzeme ve işçilik için garanti vereceklerdir. Profesyonel firma ile çalışmanın en önemli avantajı budur.

kameralı tıkanıklık açan firma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93