Profesyonel kameralı tıkanıklık açma servisi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında 5 şube ve 9 servis aracı ile hizmetinizdedir. Pro tesisatçı yani Çözüm Merkezi tesisat firmamızı arayarak kameralı şekilde tuvalet, lavabo ve atık su gider tıkanıklıklarını açtırabilirsiniz.

Ev, işyeri ya da alışveriş merkezleri gibi yerlerde insanların yoğun olarak kullandığı tuvaletlerde zaman içinde farklı sebeplerden dolayı tıkanıklar meydana gelebilmekte ve böyle biri durumun yaşanması sonucunda ise tuvaletler kullanım dışı kalmaktadır. Tuvaletlerin tıkanmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları tuvaletin yapımı sırasında gerçekleşen aşamalarla ilgili diğer kısmı ise tuvaletin kullanımı sırasındaki özensizliklerle ilgilidir. Özellikle tuvalet kullanımı sırasındaki özensizlik tıkanıklıkların başlıca sebepleri arasında yer almaktadır. Özellikle tuvaletlere atılmaması gereken katı ya da suda erimeyen cisimlerin atılması tıkanıkların en büyük sebepleri arasındadır. Tıkanıklığın hızlı bir şekilde çözülmesi insanların yaşam kaliteleri açısından son derece önemlidir. Profesyonel kameralı tıkanıklık açma servisi bu konuda insanların yardım alabileceği en önemli noktalardan birisi olarak dikkat çekmektedir.

Profesyonel kameralı tıkanıklık açma servisi öncelikle tıkanıklığın nedenleri araştırmaktadır. Çünkü önemli olan tıkanıklığın açılması değil, sebebinin net olarak öğrenilmesidir. Böylece giderilen tıkanıklığın kısa sürede tekrarlaması engellenecektir. Bundan dolayı sorunun nedeninin tespiti çok önemlidir. Tuvalet tıkanıklarının nedenleri kamera ile kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. Tuvaletin içine gönderilen kameralar yardımıyla borunun içinden görüntü alınabilmektedir. Böylece tıkanıklığın sebebi görülerek tespit edilmektedir. Daha sonra ise tıkanıklığın çözüm aşamasına geçilmektedir. Her sebep için farklı yöntemler kullanan servis böylece daha kısa sürede daha etkili çözümler üretmektedir. Çünkü tıkanıklık sebebi bazen bir taş parçası olabileceği bazen de sadece bir bez parçası olabilmektedir. Dolayısıyla ikisine de aynı yöntemi uygulamak doğru olmamaktadır.

Profesyonel kameralı tıkanıklık açma servisi çözüm yöntemini belirlerken tıkanıklığın nedenine göre hareket etmektedir. Tıkanıklığa neden olan madde parçalanarak tahliye edilebilecek türden ise robot denilen cihaz sayesinde bu parçalama işlemi yapılmakta ve daha sonra da basınçlı su ile kalan parçalar tahliye edilmektedir. Fakat parçalanmak için uygun olmayan bir madde ise kullanılan farklı aparatlar yardımıyla tuvaletten dışarı çıkarılmaktadır. Bu işlemler uygulandıktan sonra tuvaletin içerisine tekrardan kamera gönderilmekte ve başka bir sorun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Başka bir sorun olması durumunda o da benzer şekilde çözülmekte ve sonra sifon çekilerek son kontroller yapılmaktadır.

Profesyonel kameralı tıkanıklık açma servisi

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93