Robotla pis su gideri açan tesisatçı olarak makineli ve kameralı cihazlarla tuvalet , lavabo tıkanmalarını kırmadan dökmeden açıyoruz. Pro tesisatçı firmamız Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan servis araçları ile tıkanıklıklara daha hızlı şekilde müdahale etmektedir.

Robotla pis su gideri açan tesisat firması makineli banyo gideri açma teknikleri kullanan firmadır. Küvet gideri tıkandı, banyo gideri açıcı işe yaramıyor, tıkanan balkon, banyo gideri nasıl açılır? Duşakabin gideri montajı hatalı yapılırsa gider içine bazı inşaat kalıntıları istemeyerek bile olsa kaçarsa atıklardan farksız duruma gelir. Tıkanan lavabo gideri nasıl açılır gibi sayısız işlemlerimizde olduğu gibi kanal içine kamera takılması sonrasında banyo gideri montajı hatası ve duşakabin gider borusu içindeki atıkları tek tek bulup, ona göre kalıcı çözümler sunuyoruz.

Robotla pis su gideri açan tesisatçı uygun fiyatlarla kırmadan dökmeden kameralı robot kullanan firmadır. Robot ile tıkalı banyo, balkon, lavabo gideri açma ve pimaş temizleme çalışmalarında bazı örnekler ile açıklamalar yapalım. Uzun kadın saçları gidere düşer, erimeyen sabunlar, şampuan temizlik artıkları, yabancı cisimler gidere kaçabilir. Belli ağırlıkları vardır ve durdukları noktada maalesef birikmeye neden olur. Bir kapağı kaldırır, süzgeç kapağı içinden pimaşa ve derinlere kamerayı ulaştırır ve ne olduğunu buluruz. Ardından yine aynı kanal içine su basınç makinesi veya robot cihazımızdaki yayın takılmasını yaparız. İkisini de sırayla kullanabilir ve uzun mesafeli, eklenebilir çelik halat ile son derece uzaktaki kanal içlerini bile rahat bir şekilde yaydaki titreşim gücü ile temizleyebiliriz.

Robotla pis su gideri açan tesisatçı banyo pis su gideri borusu açma firmasıdır. Kanal açma işlemlerinde sıhhi tesisat tıkanıklıkları ne olursa olsun makineler ile kısa sürede temiz hale getirebiliriz. Robot cihazlarımız ekstra tadilat oluşturmaz ve pimaş borulara zarar vermez. Tek yapmanız gereken ekiplerimizi arayarak sorunu anlatıp, servis kaydı oluşturmaktır.

robotla pis su gideri açan tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93