Sirkeci tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Pro tesisatçı olarak Sirkeci bölgesine aynı gün içinde hizmet vermekteyiz.

Sirkeci tesisatçı ile artık zamanı geldiğinde ve düzensiz aralıklarla değil tam olarak her 2 senede bir kere petek temizliği yaptırmalısınız. Soğuk kış şartlarını yoğun olarak ve şiddetlice yaşayan bir ülkedeyiz. Eğer komşularınızla ayda 300 TL doğal gaz faturası ödediğiniz halde onlar kadar ısınamıyorsanız bu problemi gidermek için henüz çok geç kalmış sayılmazsınız. Fakat size erteledikçe petek içi atık çoğalmasının da artacağını unutmayınız ve Sonbahar aylarına girmeden tam bir bakımı firmamız ile gerçekleştirin.

Gider Tıkandığında Nereyi Aramalı

Sirkeci tesisatçı yardım hizmetlerimizi 7/24 istediğiniz vakit alabilirsiniz. Tıkanıklık açma servis elemanlarımızla uzun süredir tesisat arızalarının en ileri ve nüksettiği konumlarda bile yardımcı olmaya devam ediyoruz. Tıkanan ve taşma noktasına gelen ve bu konuda ne yaparsanız etkisiz olan klozetler, lavabolar vardır. Buradaki ana sorun o atığın yerinden pek kıpırdamaması ve boru çapının önemli kısmını tıkamasıdır. Örneğin 1000’lerce saç artığının bir yumak oluşturduğunu düşünün. Su akışının tazyikli olmadığı borunun ileri uçlarına siz isterseniz 10’larca kilo çözücü dökün yine fayda etmeyecektir. Çünkü direk o kısma giderek tazyikli su uygulayacak bizim elimizde bulunan bir cihaz kullanılmamış demektir. Fakat bizleri şimdi ararsanız hemen destek olabiliriz. Sirkeci tıkanıklık açma konusunda yardım alabileceğiniz hizmetler tuvalet tıkanması , lavabo tıkanıklığı ve ana gider gider tıkanıklığı konsunda hizmet vermekteyiz.

Sirkeci tesisatçı ile sağlıksız ve artık boruların iflas etmeye başladığı zamanları tersine çevirecek tekniklerin uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Sıcak su üretiminin az olduğu enerji veya kombi sistemlerde belki bunun sebebi borularla su taşınırken çatlamadan dolayı olabilir. Enerji sistemleri çatıda olur ve bu süreçte boruların yerlerini biz cihaz ile takip edip sirkeci su kaçağı tespiti yapabiliriz. Ayrıca kombi ise zaten buradaki sorunu birkaç dakika da şayet borularda problem varsa onu da termal kamera ile anlayabiliriz. Bizi tercih edin ve tesisatlarınız güven içinde kalsın.

sirkeci tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93