Tıkalı boru açma bölge genelinde iletişim telefon ile uzun süredir tıkanan tuvalet kanallarını garantili olarak açabiliriz. Bizim tek uyguladığımız kanalizasyon gideri içerisinden cihaz ile atıkların açılmasını sağlamaktır. Bilinçli bir teknik servis firması olmamızdan dolayı bu çalışmalar esnasında kameralı sistemleri ve özellikle plastik giderleri kırmadan atıkları temizleyebilecek ekipmanları kullanıyoruz.

Banyo gideri tıkanıklığı açma yerleri nerde şeklindeki sorulara “İstanbul’da çoğu semtte hizmet vermekteyiz” diye cevap verebiliriz. Tıkalı banyo kanallarını kırmadan temizlemek son derece önemlidir. Bu kanallarda oluşan kirler genelde banyo kullanımı sırasında dökülen saç ve kıllardır. Aynı zamanda fayans üzerindeki kirlerin ak pak haline getirilmesi için bazı ucuz deterjanlar kullandığınız oluyor mu? Evin içerisinde biriken temizlik sularında kalan sıvıları bu kanallara döktüğünüz oluyor mu? Bunun daha pek çok sebebi olabilir. Biz ise doktorların bağırsakları endoskopi ile görüntülemesinde kullandıkları mekanizma ile girişime başlıyoruz. Kablolu kameraların çapı ne olursa olsun bu kanallardaki birikintileri görmemiz için son derece önemli yeri vardır. Yeri tespit edilen atıklar için sıradaki işlem ise su püskürtme başlığının takılması ve şebekeden alınan bir miktar suyun kısa aralıklar olma şartı ile yıpratmadan içten yıkanmasıdır. Ayrıca pek çok test yaparak, kesinlikle sorunsuz hale getirilmesine odaklanmaktayız.

Hayatınızı kolaylaştıracak evin içindeki sayısız türdeki atık kanallarındaki vakalar için bizleri arayabilirsiniz. Lavabo kanallarını kırmadan temizleme gibi işlemlerde de bahsettiğimiz teknik uygulanmaktadır. Ayrıca her türlü tuvalet sistemi kanalları da robot cihazlar ile itinalı temizlenebilir.

tıkalı boru açma bölge genelinde iletişim telefon

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93